Sieć wielokanałowa

Ogromna konkurencja na rynku sprawia, że poszukujemy coraz to nowszych kanałów marketingowych, z jednej strony pozwalających pozyskać nowych klientów, z drugiej z kolei lepiej wykorzystać potencjał sprzedażowy obecnych. Przyczynia się to do znacznej poprawy wyników sprzedażowych firmy i skutkuje zwiększeniem jej płynności i rentowności. Pomaga w tym strategia wielokanałowa, przy której realizacji łatwo popełnić błędy. Dlatego tworzenie kanałów na serwisie YouTube warto zlecić specjalistom.

YouBoost jako firma specjalizująca się w marketingu, wdraża sieci kanałowe i podnosi wyniki sprzedażowe swoich klientów. Jesteśmy jedną z większych sieci wielokanałowych w Polsce, skupiającą ponad 100 twórców na serwisie YouTube. Dzięki temu idealnie dobierzemy content nie tylko zwiększając liczbę klientów firmy, ale popracujemy na budową marki i poprawimy jej wizerunek. 3 miliony stałych widzów i ponad 8 milionów wyświetleń miesięcznie mówi samo za siebie. Co ważniejsze aż 65% subskrybentów to osoby w wieku 18-35 lat, a więc grupa najbardziej opiniotwórcza.

Kampanie prowadzimy na kanałach twórców i marek, a poza tworzeniem materiałów video i ich optymalizacją, dodatkowo zapewniamy pełną opiekę managerską oraz doradztwo wizerunkowe. Same tworzone przez nas filmy oglądane są nie tylko na komputerach, ale także urządzeniach mobilnych oraz TV. Przy wykorzystaniu odpowiedniej strategii skutecznie przekierujemy też ruch z YouTube na strony internetowe.

DLA FIRM

Ponad 1000 twórców współpracujących z YouBoost gwarantujących unikatowy content

Kanały skupiające 3 miliony stałych widzów i generujące ponad 8 milionów wyświetleń każdego miesiąca
65% odbiorców w wieku 18-35 lat będących najbardziej opiniotwórczą grupą

jak to działa

Kanał na YouTube to szansa dotarcia do niczym nieograniczonej liczby klientów. Kanałem naszych klientów na YouTube zajmujemy się od początku do końca, niezależnie czy firma dopiero startuje ze swoim kanałem w tym największym serwisie wideo na świecie, czy jest już w nim obecna, ale nie czerpie z tego żadnej korzyści. Dotrzemy do wielu nowych odbiorców, budując na nowo odbiorców kanału, skupiając się na grupach docelowych. Do swoich działań wykorzystujemy wizerunek najpopularniejszych twórców, co tylko podnosi renomę kanału, nad którym pracujemy. Gwarantujemy profesjonalne wysokiej jakości materiały wideo dostosowane do profilu działalności firmy klienta.

CO ZYSKUJESZ?

 • Pozyskanie nowych odbiorców
 • Lepsze wykorzystanie potencjału sprzedażowego obecnych klientów
 • Poprawa wizerunku marki
 • Wdrożenie nowych kanałów marketingowych
 • Profesjonalne kampanie na YouTube
 • Wysokiej jakości zoptymalizowane materiały wideo
 • Przekaz skierowany do grupy docelowej
 • Zwiększenie ruchu na stronie www

DLA TWÓRCÓW

Nieograniczony rozwój kanału

Współpraca z największymi markami na rynku
Wyższa pozycja i wzrost renomy

jak to działa

Praca nad kanałem to trudne i wyczerpujące zadanie. Szanujemy każdego z naszych twórców, dając mu możliwość rozbudowania swojego kanału. Dzięki temu stanie się on bardziej popularny i zyska na renomie. Zapewnimy opiekę managerską i pomożemy w kwestiach technicznych. Dodatkowo zoptymalizujemy kanał i wesprzemy dzięki działaniom na innych kanałach twórców i tworzonych przez nas marek. Pomagamy rozwinąć swój kanał każdemu, niezależnie czy ma on już swoich odbiorców, czy może dopiero zaczyna go rozwijać. Biorąc udział w tworzeniu kanałów nowych marek na YouTube każdy z Twórców, który z nami współpracuje, wyniesie z tego wiele korzyści.

CO ZYSKUJESZ?

 • Opieka managerska
 • Rozwinięcie kanału
 • Tworzenie profesjonalnych kanałów od zera
 • Wsparcie w kwestiach technicznych
 • Profesjonalna optymalizacja
 • Współpraca z kanałami innych twórców i marek
 • Budowanie pozycji kanału i wzrost renomy
 • Sponsoring
youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA