MARKETING AUTOMATION

Marketing automation to inteligentne narzędzie, które ma za zadanie wspomagać dział handlowy w procesie analizy zachowań konsumentów. Oprogramowanie to jest odpowiedzialne za gromadzenie i analizę szczegółowych informacji na temat grupy docelowej klientów przedsiębiorstwa.

MAGNETO

Magneto to oprogramowanie, dzięki któremu możesz w prosty sposób stworzyć swój sklep internetowy.

PRESTASHOP

To jeden z najbardziej popularnych skryptów służących do prowadzenia działalności internetowej. Jest prosty w obsłudze i polecany przez wielu programistów.

WOOCOMMERCE

WooCommerce to wtyczka do WordPressa, czyli systemu używanego do tworzenia stron internetowych. Dzięki instalacji tego narzędzia można bezproblemowo połączyć sklep internetowy z WordPressem.

SHOPER

Shoper to oprogramowanie sklepu internetowego, które umożliwia jego kompleksową obsługę. Urządzenie ułatwia kontrolę całego procesu zakupowego. Oprogramowanie to jest samoistnie aktualizowane, co znacznie ułatwia jego użytkowanie.

ATOMSTORE

System służący do tworzenia sklepów internetowych i systemów B2B. Charakteryzuje się jakością klasy premium oraz posiada moduł, który pozwala na generowanie rekomendacji produktów ze względu na działania klientów na stronie internetowej.

2CLICK SHOP

To platforma, zajmująca się między innymi integracją z systemami magazynowymi i automatyzacją sprzedaży. Główne korzyści płynące z korzystania z tego oprogramowania to duża elastyczność i nowoczesność narzędzi.

Na czym to polega?

Inwestycja w odpowiednie oprogramowanie, służące do obsługi sklepu internetowego, to rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. Dzięki zakupie profesjonalnej platformy Twój sklep ma większe szanse na zwiększenie ilości zamówień i zdobycie popularności na rynku. Ogromną zaletą korzystania z gotowego oprogramowania jest minimalizacja kosztów związanych z prowadzeniem działalności internetowej. Sprawdź oferowane przez nas usługi, aby rozwinąć swój sklep i zdobyć nowych klientów.
Programy CRM znacząco ułatwiają prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki korzystaniu z tych systemów nie musisz martwić się o prowadzenie raportów, kontrolę zamówień i stanów magazynowych. Dodatkowo, program skutecznie przeanalizuje dane Twojej firmy i sporządzi kompleksową prognozę wyników finansowych, jakie osiągniesz w niedalekiej przyszłości.

Systemy, odpowiedzialne za kompleksową obsługę i zarządzanie przedsiębiorstwem, przyczyniają się do znacznego usprawnienia działania firmy. Wyspecjalizowane programy ułatwiają wykonywanie czynności takich jak prowadzenie analizy danych i budowanie relacji z klientami.

Inwestycja w skuteczne narzędzia analityczne jest obecnie koniecznością, jeżeli chcesz prowadzić raporty swoich działań marketingowych. Program zapewni Ci odpowiednią bazę danych, którą możesz wykorzystać w procesie tworzenia docelowej grupy klientów. Dzięki skorzystaniu z narzędzi analitycznych Twoja firma będzie używała jedynie w pełni zoptymalizowanych procesów.
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga poświęcenia swojego czasu i uwagi na ciągłym rozwoju firmy. Dzięki wdrożeniu systemów takich jak SalesManago, Marketizator, BIZLYNQ, Zapier, czy MailChimp możesz skupić się na zadaniach, które wymagają twojego wkładu. W dużych przedsiębiorstwach funkcjonuje wiele niezależnych aplikacji, dlatego warto jest zainwestować w narzędzie, które integruje systemy i umożliwia im wspólne działanie. W wyniku zastosowania tych metod w Twojej firmie, możesz sprawnie delegować najważniejsze zadania swoim pracownikom.

Co zyskujesz?

  • Profesjonalną obsługę Twojego sklepu,
  • Minimalizację kosztów prowadzenia działalności,
  • Odciążenie działów handlowych, które mogą skupić się na bardziej istotnych działaniach,
  • Bezpieczeństwo i wygodę,
  • Wolne zasoby kadrowe,
  • Zintegrowanie aplikacji i systemów,
  • Szybki przepływ danych,
youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA