RUCH PŁATNY

Wszelkie wyświetlenia strony internetowej, które wywodzą się z płatnych źródeł, określa się jako ruch płatny. Zwykle występuje on w formie linków sponsorowanych, postów w mediach społecznościowych lub reklam. Główną korzyścią ruchu płatnego jest dotarcie do docelowej grupy klientów, która będzie zainteresowana daną treścią. Poprawnie zaprojektowana kampania uwzględnia wszystkie kryteria i czynniki kluczowe dla tworzonej operacji oraz umożliwia wprowadzanie zmian i korekty.

LINKI SPONSOROWANE

Zależy Ci na zwiększeniu ilości użytkowników na stronie? Chciałbyś, aby klienci częściej nabywali twoje produkty lub usługi? Pomożemy Ci znaleźć się w czołówce wyszukiwań oraz wzmocnić Twoją witrynę. Kampania linków sponsorowanych stworzona przez naszych specjalistów zapewni Ci przewagę nad konkurencją.

KAMPANIE GOOGLE ADS

Klienci, którzy we współpracy najbardziej cenią swój wkład w pozycjonowanie i oczekują satysfakcjonujących efektów, powinni wybrać kampanię Google ADS. Cechuje się ona zapłatą za wynik końcowy, dzięki czemu daje gwarancję zadowolenia. Dodatkowo wraz ze wzrostem skuteczności reklamy maleje jej koszt za pojedyncze wejście w link. Wybierz YouBoost i przekonaj się jak efektywnie zarządzać budżetem.

KAMPANIE NA FACEBOOKU

Precyzyjny wybór postów na Facebooku pozwala na dotarcie do grupy docelowej odbiorców przy ograniczeniu kosztów kampanii. Reklamy w mediach społecznościowych są równie skuteczne, jak te w wyszukiwarkach. Wybór formy promocji powinien zależeć głównie od cech charakterystycznych klientów, do których jest ona skierowana. Nasi specjaliści pomogą Twojej firmie skierować ofertę do konkretnej grupy docelowej.

Na czym to polega?

Z badań nad aktywnością użytkowników Google wynika, że najczęściej odwiedzane strony zajmują czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. To zjawisko pokazuje jak bardzo istotne jest pozycjonowanie strony i inwestycja w kampanie reklamowe. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się linki sponsorowane, które znajdują się nad listą wyszukiwania. Klienci chętnie wchodzą na strony, które wyświetlają się jako pierwsze – budzą one zaufanie i tworzą wiarygodność witryny. Zasada ta występuje bez względu na wpisywane frazy kluczowe, dlatego umiejętnie zastosowane linki sponsorowane mogą przynieść wiele korzyści. Dzięki odpowiednim działaniom trafią one do konkretnej grupy docelowej klientów, którzy zdecydują się na rejestrację na stronie lub zakup produktu.
Największą zaletą kampanii Google ADS według większości specjalistów jest zapłata za efekt, która pozwala na kontrolę budżetu klienta i jego umiejętne dostosowanie do potrzeb danego projektu. Co więcej, koszty kampanii zmniejszają się proporcjonalnie z jej skutecznością i rozwojem. Im większe zainteresowanie reklamą, tym niższa cena. Zaufaj YouBoost i uzyskaj satysfakcjonujące efekty przy niskim nakładzie finansowym.

Innym przykładem ruchu płatnego są posty sponsorowane w mediach społecznościowych. Facebook jest jedną z najbardziej popularnych platform rozrywkowych, gdzie można precyzyjnie zaplanować kampanię, która przyniesie duże sukcesy. Ta forma sponsorowania umożliwia wybór grupy docelowej oraz budżetu, który możemy na nią przeznaczyć. Dodatkowo możemy sami wybrać konkretne treści, które trafią do naszych klientów. W przypadku wyboru grupy targetowej kampania na Facebooku umożliwia dopasowanie różnych kryteriów: demograficznych, społecznych oraz ekonomicznych. Pozwala to na wybranie konkretnych osób, które wykażą zainteresowane naszą ofertą oraz będą mogły pozwolić sobie na zakup.

Co zyskujesz?

 • Szybkie i satysfakcjonujące efekty,
 • Nowych klientów,
 • Większą popularność przedsiębiorstwa,
 • Pozytywny wizerunek marki i wiarygodność,
 • Wyższą pozycję strony internetowej w wyszukiwarce,
 • Przydatną wiedzę na temat swoich klientów,
 • Bezpieczeństwo i kontrolę nad przebiegiem kampanii.

REKLAMY NA TWITTERZE

Obok Facebooka, równie ciekawą platformą do tworzenia kampanii jest Twitter, czyli portal służący do zamieszczania postów o tematyce politycznej i ekonomicznej. Jest to przestrzeń, gdzie ludzie często szukają informacji o aktualnych wydarzeniach. Twitter umożliwia ustawienie precyzyjnych kryteriów dotyczących demografii klientów, a także słów kluczowych, których używają.

KAMPANIE BLOGOWE (ZAPLECZA BLOGOWE)

Klienci ufają sprawdzonym, wysoko ocenionym produktom. Często występującym w marketingu zjawiskiem jest sprzedaż z polecenia, szczególnie w przypadku osób ze sobą spokrewnionych lub wyznających podobne wartości. W trakcie procesu zakupowego konsument zwykle szuka opinii na temat produktu w internecie. Pozytywne komentarze stwarzają wrażenie dobrej jakości i zachęcają do wyboru konkretnej marki. W jaki sposób uzyskać pochlebne opinie? YouBoost może Ci w tym pomóc.

REKLAMA NA YOUTUBE

Youtube, czyli platforma skupiona na nagraniach wideo, jest idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy. Użytkownicy skoncentrowani na oglądaniu filmu nie traktują reklamy jako źródła informacji, jak miało to miejsce w wyszukiwarkach. Rola promocji w przypadku YouTube polega na zainteresowaniu klienta reklamą wideo w trakcie odtwarzanej przez niego treści.

Na czym to polega?

Opinie innych ludzi mają bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe klientów. Mogą one przesądzić o tym, czy konsument zakupi produkt, czy z niego zrezygnuje. Dlatego tak istotne jest inwestowanie w kampanie blogowe, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniej liczby pozytywnych komentarzy na Twojej stronie. Opinie negatywne rozprzestrzeniają się w szybszym czasie niż te pożądane, dlatego warto zabezpieczyć swoją firmę przed niechcianymi stwierdzeniami.

Formą ruchu płatnego, która pozwoli na dotarcie do grupy klientów na podstawie ich zainteresowań, jest Twitter. Dzięki tej platformie możliwe jest sprecyzowanie bazy konsumentów na podstawie wyszukiwanych przez nich słów kluczowych. Ta operacja daje gwarancję, że osoby przez nas wybrane będą zainteresowane ofertą, ponieważ szukają informacji o tej samej lub bardzo zbliżonej treści.

Reklama na YouTube sprawdzi się wyjątkowo dobrze, ze względu na pozytywny nastrój klienta oglądającego treści, którymi jest zainteresowany. Często reklama dołączona do konkretnego materiału wideo jest z nim ściśle związana i wówczas ma jeszcze większe szanse na zwrócenie uwagi odbiorcy.

Powodzenie reklamy zależy od wielu czynników takich jak doświadczenie, umiejętność znalezienia targetu klientów i profesjonalne podejście do każdego przedsiębiorstwa. Dzięki umiejętnościom naszych specjalistów jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. YouBoost poprowadzi Twoją kampanię internetową tak, aby była ona jak najbardziej skuteczna.

Co zyskujesz?

 • Precyzyjnie dobrane kampanie internetowe,
 • Większy ruch na Twojej witrynie,
 • Dotarcie do klientów, którzy są zainteresowani ofertą Twojej firmy,
 • Katalog pozytywnych opinii,
 • Nowych klientów,
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki,
 • Realny wzrost liczby sprzedaży.

Dlaczego warto rozpocząć kampanię z nami?

Mierzalne efekty!
Skuteczność każdej kampanii można w prosty sposób mierzyć i kontrolować, generując raporty. Dzięki temu wiesz jak wygląda zainteresowanie Twoją stroną, a także jesteś w stanie stworzyć profil potencjalnego konsumenta Twojej firmy. W wyniku analizy kampanii możemy podać konkretną liczbę osób, które weszły w link czy reklamę oraz ile z tych klientów dokonało zakupu.
Reagujemy szybko!
Nasi specjaliści obserwują przebieg kampanii, aby w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Dzięki analizie różnych strategii jesteśmy w stanie wybrać najlepszą dla Twojej firmy formę reklamy. Pozwala nam to na bardzo efektywne wykorzystanie budżetu, który przeznaczasz na kampanię.
Masz kontrolę!
Zależy ci na wglądzie w naszą pracę i kontroli wyników? Z YouBoost jest to wyjątkowo proste. Przekażemy Ci wszystkie informacje na temat rozwoju twojej kampanii oraz skuteczności reklamy.
Dlaczego zasługujemy na Twoje zaufanie?
Nasz zespół składa się z wykfalifikowanych specjalistów o długim stażu pracy. Firma YouBoost działa na rynku od wielu lat, w związku z czym wypromowała już wiele marek. Podejmij współpracę z profesjonalistami i rozwijaj swoją firmę. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji.
youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA