LANDING PAGE

Landing page to strona internetowa, na którą użytkownicy zostają przekierowani po kliknięciu w reklamę. Może to być witryna samodzielna, mikrostrona lub element pełnowymiarowej witryny. Dobrze zrobiona strona docelowa ma za zadanie przyciągnąć uwagę konsumenta i skłonić go do zakupu. Nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć profesjonalny landing page, dzięki któremu Twoja firma pozyska wielu nowych klientów.

CLICK THROUGH LANDING PAGE

Zauważyłeś duży ruch na stronie, jednak brak działań zakupowych? Klienci wychodzą ze strony, mimo posiadanych w koszyku produktów? Przyczyn tego problemu może być wiele. W YouBoost pomożemy Twojemu przedsiębiorstwu odpowiednio zachęcić odbiorców do działania.

LEAD GENERATION LANDING PAGE

Stwórz bazę klientów Twojej firmy! Dzięki posiadanej wiedzy na temat swoich odbiorców możesz ich sklasyfikować, co pozwoli na dobór odpowiednich działań marketingowych. Posiadanie zbioru klientów ułatwi Twojej firmie w dotarciu do grupy docelowej. Nasi specjaliści zbudują bazę odbiorców, którzy będą realnie zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług.

CUSTOM LANDING PAGE

Opracowanie idealnej strony landingowej wymaga dopasowania jej do charakteru Twojej firmy, a także do celu, jaki chcesz osiągnąć. Bez względu na to, czy zależy Ci na kreowaniu dobrego wizerunku marki, zbudowaniu bazy mailingowej czy zwiększeniu sprzedaży, YouBoost zaprojektuje sprofilizowany pod Twoje potrzeby landing.

Na czym to polega?

Jeżeli Twoim problemem jest utrata zainteresowania użytkowników tuż przed złożeniem zamówienia – zainwestuj w landing page swojej strony. Często mamy do czynienia z sytuacją, gdy reklama zadziała na konsumenta poprawnie, jednak po przekierowaniu na stronę docelową pojawia się rozczarowanie. Klienci chętnie korzystają z przejrzystych i prostych w obsłudze portali, natomiast omijają te mniej atrakcyjne. Stwórz z nami landing page, który spełni potrzeby Twoich odbiorców i ciesz się zwiększeniem dochodów.

Aby konsument mógł bezproblemowo dokonać zakupu, witryna internetowa powinna działać płynnie, zawierać wszystkie informacje i wyróżniać te najbardziej istotne. Strona docelowa powinna być zaprojektowana w inny sposób niż witryna główna. To miejsce, w które trafiają klienci w pewnym stopniu zainteresowani dokonaniem transakcji, a więc jego zadaniem jest przekonanie ich do zrealizowania usługi. W YouBoost stworzyliśmy już wiele takich stron, dlatego dajemy Ci gwarancję satysfakcji.

Co zyskujesz?

  • Zwiększony ruch na witrynie internetowej,
  • Poprawę jakości strony docelowej,
  • Zwiększenie sprzedaży,
  • Większe zainteresowanie klientów newsletterem,
  • Promocję marki,
  • Pozytywny wizerunek firmy,
  • Wielu zadowolonych klientów.
youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA