AUDYT STRON WWW

Audyt stron internetowych to działanie mające na celu ustalenie przyczyn problemów związanych z ruchem na stronie, zainteresowaniem klientów czy ogólnym działaniem witryny. Dzięki współpracy z nami dowiesz się, jakie zmiany trzeba wprowadzić i jak stworzyć dobrze funkcjonującą stronę internetową. W naszej ofercie znajdziesz różne formy audytu, co pozwoli Ci na wybór odpowiedniego działania.

AUDYT SEO

Chciałbyś dowiedzieć się na jakiej pozycji znajduje się twoja strona w wynikach wyszukiwania? Zależy Ci na poprawie jakości Twoich treści? Przeanalizujemy działania SEO Twojej firmy i wygenerujemy raport, z którego dowiesz się co należy zmienić w marketingu Twojego przedsiębiorstwa.

AUDYT POZYCJONOWANIA

Do poprawnego działania pozycjonowania potrzebne są konkretne linki, które poprawią Twoją pozycję w Google. Jednak niektóre z nich mogą nie tylko być bezużyteczne, ale nawet osłabiać miejsce zajmowane przez Twoją firmę na liście. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć, jak powinno wyglądać skuteczne pozycjonowanie, skontaktuj się z nami. Szczegółowo omówimy strategię marketingową, którą warto wdrożyć w Twoim przedsiębiorstwie.

BEZPIECZEŃSTWO SERWISÓW WWW

Zależy Ci na bezpiecznej stronie internetowej, która nie będzie wymagała serwisu? Oprogramowanie witryn zmienia się nieustannie i powinno być kontrolowane przez profesjonalistów. Zaufaj YouBoost i ciesz się stroną, która będzie zabezpieczona przed wszelkimi zagrożeniami.

Na czym to polega?

Pozycjonowanie jest kluczowym czynnikiem sukcesu każdej firmy. Bez odpowiedniej pozycji w wynikach wyszukiwania Twoje przedsiębiorstwo nie zostanie zauważone przez klientów. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy działania SEO zostały już wdrożone, jednak efekty są znikome lub zerowe? Jeżeli zaobserwujesz, że mimo inwestycji w marketing, Twoja firma stoi w miejscu – skorzystaj z usługi audytowania.
YouBoost oferuje audyt SEO, który sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku, gdy nie jesteś pewien swoich umiejętności pozycjonowania. Zaufaj naszym specjalistom, którzy indywidualnie rozważą Twój problem i znajdą odpowiednie rozwiązanie. W sytuacji, gdy zastanawiasz się, czy wszystkie linki do Twojej witryny są potrzebne i efektywne – wybierz audyt pozycjonowania. Wyjaśnimy Ci, które łącza są istotne, a które przeszkadzają w skutecznym pozycjonowaniu strony.

Wraz ze wzrostem stopnia zaawansowania Twojej witryny zwiększa się również ryzyko niepożądanych działań, takich jak kradzież, czy uzyskanie dostępu do strony. Popularne witryny powinny zadbać o odpowiednią sieć zabezpieczeń, aby skutecznie odizolować się od otoczenia. Jest to o tyle istotne, że podczas kradzieży strony, dane Twoich klientów są również zagrożone. W tym przypadku łatwiej jest zapobiegać tragedii, niż ratować Twoje dane. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej strony z YouBoost.

Co zyskujesz?

 • Lepszą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania,
 • Bezpieczną stronę internetową,
 • Skutecznie działania SEO,
 • Poprawę błędów na stronie,
 • Konkretny plan marketingowy,
 • Gwarancję ochrony danych osobowych Twoich klientów,
 • Zaufanie konsumentów.

TESTY PENETRACYJNE SEO

Jesteś ciekawy, jak rozpoznać, że ktoś atakuje Twoją stronę? Chciałbyś wiedzieć co zrobić w tej sytuacji i jak jej zapobiegać? Test penetracyjny SEO pozwala przeprowadzić symulacyjne włamanie na Twoją witrynę w bezpieczny i kontrolowany sposób. Zdecyduj się na tę usługę, aby być przygotowanym na każdą okoliczność.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Czy Twoja strona internetowa jest dostatecznie chroniona przed atakami hakerskimi? Jeżeli obawiasz się utraty cennych danych lub kradzieży witryny – zdecyduj się na audyt bezpieczeństwa. Sprawdzimy systemy ochrony Twojej strony i upewnimy się, czy jest ona w pełni nienaruszalna.

AUDYT APLIKACJI MOBILNYCH

Wiele firm posiada własne aplikacje mobilne, które udostępnia swoim klientom. Niektóre z nich mogą być niedopracowane, w związku z czym – niebezpieczne. Upewnij się, czy Twoja aplikacja jest dobrze zaprogramowana. Specjaliści z YouBoost pomogą Ci zbadać kod źródłowy, wydajność i ogólną sprawność aplikacji mobilnej Twojego przedsiębiorstwa.

Na czym to polega?

Kontrola bezpieczeństwa jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Zapobieganie działaniom niepożądanym jest znacznie prostsze, niż rozwiązywanie poważnych problemów i naprawianie szkód. Jeżeli chcesz być świadomy rodzaju zabezpieczeń w Twoim przedsiębiorstwie – wybierz usługę audytu bezpieczeństwa. Nasi specjaliści sprawdzą dokładnie jakość ochrony strony, którą się posługujesz. Dzięki wybraniu usługi audytu aplikacji mobilnej możesz sprawdzić, czy działa ona prawidłowo i nie powoduje zagrożenia dla jej użytkowników. Bezpieczne systemy i oprogramowania owocują wzrostem zaufania klientów do Twojej firmy. Zadbaj o prawidłowy rozwój swojej firmy i dołącz do YouBoost już dziś.

Co zyskujesz?

 • Ochronę strony przed działaniami hakerskimi,
 • Dokładną analizę rodzaju zabezpieczeń Twojej strony,
 • Bezpieczeństwo bazy danych Twoich klientów,
 • Lepszą jakość witryny internetowej,
 • Świadomość kroków, jakie należy podjąć w sytuacji zagrożenia.

AUDYTY KODU ŹRÓDŁOWEGO

Audyt kodu źródłowego polega na sprawdzeniu, czy jest on poprawny, stabilny i bezpieczny. Kontrola zapisu kodu pozwala na działanie u źródła, co ułatwi rozwiązanie wszelkich problemów. Skorzystaj z naszych usług, aby mieć pewność najwyższej jakości swojej strony.

INFORMATYKA ŚLEDCZA

Podejrzewasz możliwość występowania nielegalnych działań powiązanych z Twoją witryną? Chcesz mieć pewność, że strona internetowa Twojego przedsiębiorstwa jest bezpieczna? Nasi informatycy przyjrzą się otoczeniu bliższemu witryny i zadbają o jej właściwą ochronę.

BEZPIECZEŃSTWO SYSTEMÓW SCADA

Systemy SCADA są również narażone na działania niepożądane. Aby chronić te rozwiązania w swojej firmie, sprawdź stopień jakości ich barier ochronnych. Zastosuj odpowiednią formę ochrony i otrzymaj gwarancję bezpieczeństwa.

Na czym to polega?

W środowisku funkcjonowania witryny internetowej istnieje wiele realnych zagrożeń. Mimo ogromnej ilości nagłośnionych przypadków, właściciele firm często bagatelizują ten problem. Jeżeli strona nie posiada skutecznego systemu antywirusowego i dobrej formy bezpieczeństwa, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo włamania i kradzieży witryny. Powierz swoją stronę internetową specjalistom YouBoost, którzy dokładnie przeanalizują wszystkie elementy witryny oraz dodadzą potrzebne zabezpieczenia. W przypadku, gdy podejrzewasz, że ktoś ma dostęp do Twoich danych, powinieneś jak najszybciej to zgłosić. Twoje sugestie mogą się potwierdzić, a wówczas trzeba działać natychmiastowo. Aby zapobiegać niepożądanym działaniom dotyczącym strony internetowej należy zainwestować w odpowiedni system bezpieczeństwa i kontrolować na bieżąco jego skuteczność. Dodatkowo możesz skorzystać również z naszych zabezpieczeń systemu zarządzania produkcją SCADA. Dołącz do klientów YouBoost, aby rozwijać swoją firmę bez obaw przed przestępstwami.

Co zyskujesz?

 • Bezpieczeństwo strony internetowej,
 • Systematyczne kontrole systemu,
 • Gwarancję bezpieczeństwa Twoich danych,
 • Profesjonalną ochronę i doradztwo w zakresie systemów ochrony,
 • Aktualną wiedzę na temat ryzyka w sieci.

POMOC PRAWNA

Jeżeli zostałeś ofiarą ataku na Twoją witrynę, zgłoś się do naszego działu pomocy prawnej. Doradzimy Ci, co należy zrobić w Twoim przypadku oraz jak zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości.

TESTY SOCJOTECHNICZNE

Testy te polegają na symulacji próby uzyskania danych od Twoich pracowników. Niestety, to właśnie człowiek zwykle ułatwia hakerowi wykonanie ataku na witrynę poprzez podanie haseł lub innych ważnych danych przedsiębiorstwa. Zainwestuj w testy socjotechniczne, aby odpowiednio przeszkolić swoich podwładnych.

SYMULACJE RED TEAMBLUE TEAM

Symulacje Red Team i Blue Team to kolejne rodzaje sprawdzania czujności pracowników. Zwykle polegają one na symulacji ataku na zabezpieczenia firmy. Dzięki przeprowadzeniu tego rodzaju szkoleń można skutecznie zapobiegać występowaniu niebezpiecznych sytuacji w rzeczywistości.

Na czym to polega?

Szkolenia zabezpieczające przed atakami hakerskimi są często pomijane przez przedsiębiorców lub traktowane jako dodatkowy, niepotrzebny koszt. Jednak takie metody są bardzo pomocne w przypadku wystąpienia realnego zagrożenia struktur sieciowych. Aby zapobiegać tego typu przestępstwom, konieczne jest uświadamianie pracowników na temat wyłudzania danych firmy. Dzięki korzystaniu z testów socjotechnicznych możesz dowiedzieć się jak reagują Twoi podwładni na prośby o podanie haseł czy poufnych informacji w sytuacji zagrożenia. Pamiętaj, że działania profilaktyczne są o wiele tańsze i prostsze we wdrożeniu niż usuwanie skutków ataku na Twoją stronę internetową.

Co zyskujesz?

 • Istotne informacje na temat zagrożeń w internecie,
 • Przeszkoloną kadrę,
 • Większe bezpieczeństwo danych,
 • Skuteczne działania zapobiegawcze.
youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA