Jesteś tutaj

Landing page to docelowa strona internetowa wyświetlana przez użytkownika po kliknięciu reklamy. Wiemy jak tworzyć skuteczne „landingi”. Skupią one uwagę użytkownika, zwiększą współczynnik konwersji dla prowadzonych akcji reklamowych oraz zmuszą odbiorców do wykonania konkretnych działań.

Click Through Landing Page

Zmotywuj klienta do działania! Twoja strona jest popularna, ale konwersja nadal jest niska? Wielu klientów opuszcza ją tuż przed złożeniem zamówienia? W YouBoost wiemy jak przygotować i zmotywować klientów do podjęcia działania dzięki odpowiedniemu landingowi.

Lead Generation Landing Page

Zbuduj bazę klientów! Siłą skutecznego marketing jest informacja. Dzięki niej dotrzesz do odpowiednich osób, przedstawisz ofertę, jaką klienci są zainteresowani i zwielokrotnisz konwersję. W YouBoost pomożemy Ci zbudować bazę klientów gotowych do skorzystania z Twoich usług.

Custom Landing Page

Zaprojektujemy dla Ciebie stonę landingową dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! Niezależnie, czy chcesz zwiększyć świadomość marki, zbudować bazę mailingową, czy uzyskać zwielokrotnioną konwersję zakupów, stworzymy idealny landing dla Twojego celu.

Na czym to polega?

Być może Twoja strona jest popularna, użytkownicy chętnie ją przeglądają, ale nie decydują się na skorzystanie z Twojej usługi? A może wiele osób odwiedza Twoja stronę główną, ale zamyka ją od razu, nie widząc dla siebie bezpośrednich korzyści? Jeśli tak, to usługa Landing Page jest dla Ciebie idealna. Kierowanie ruchu tylko na Twoją główną stronę często pozostawia użytkownika z nadmiarem lub niedoborem informacji, a klient ostatecznie nie wie, czy warto skorzystać z Twojej usługi. Landing page to specjalnie stworzona strona, na którą kierowany jest ruch. Zawiera ona konkretnie i wyłącznie te informacje, które są użytkownikowi potrzebne do podjęcia zaplanowanego przez Ciebie działania. Dobrze przygotowana landing page motywuje klienta do dokonania zakupu lub zapisania się na newsletter dużo skuteczniej niż zwykła strona główna. W YouBoost stworzyliśmy już setki skutecznych landing page’y, a Klienci, których biznes się rozwinął wciąż wracają do nas po kolejne. Przekonaj się sam o magii landing page!

Co zyskujesz?

KONWERSJĘ! (zwielokrotnienie zakupów, zapisów na newsletter, szkolenia itp.)
Zwiększenie ruchu
Zwiększenie zainteresowania usługą
Wzmocnienie wizerunku marki
Poprawa wyników strony

Dodaj komentarz

Opinie naszych klientów

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Youboost. Powierzyłam tej firmie wykonanie projektu strony internetowej, która jednocześnie została zoptymalizowana pod kątem SEO. Strona jest przyjazna dla użytkownika, posiada nowoczesny design oraz oryginalny styl, dzięki czemu użytkownicy chętnie odwiedzają ją ponownie. Podczas współpracy byłam w stałym kontakcie z programistami, którzy nanosili wszystkie poprawki o jakie ich poprosiłam oraz dzielili się swoimi uwagami i doświadczeniem. Cieszę się, że spotkałam tak profesjonalną firmę.”

Maria

„Szkolenia oferowane przez firmę Youboost z zakresu Google Analyitcs i Google AdWords pozwoliły mi na nabycie kluczowej wiedzy oraz świeże spojrzenie i szerszą perspektywę, dotyczącą tych zagadnień. Dzięki temu bez problemu mogę zajmować się działką SEO i osiągać lepsze wyniki w pracy.”

Darek

logo

Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Zapisz się do newslettera