Jesteś tutaj

Marketing automation to oprogramowanie odciążające działy handlowe w procesie analizy zachowań klientów. Oprogramowanie pozwala na automatyczne gromadzenie i przetwarzanie informacji dotyczących aktywności aktualnych i potencjalnych konsumentów.

Magneto

Oprogramowanie umożliwiające stworzenie własnego sklepu internetowego.

PrestaShop

Nowoczesny system narzędzi umożliwiający zbudowanie własnego sklepu internetowego.

WooCommerce

Wtyczka do WordPressa umożliwiająca stworzenie pełnego sklepu internetowego.

Shoper

Oprogramowanie sklepu internetowego. W Shoperze zautomatyzowane zostały wszystkie etapy przetwarzania zamówienia, od przyjęcia zamówienia, przez jego wysyłkę, aż do ostatniego etapu rozliczenia księgowego i magazynowego.

Atomstore

System klasy premium do obsługi średnich I dużych sklepów internetowych. Jego szczególną cechą jest moduł rekomendacji służący do generowania rekomendacji produktów na podstawie śladu, jaki każdy klient pozostawia w sklepie (historia przeglądanych kategorii i produktów).

2click Shop

Oprogramowanie sklepu internetowego wyposażone w dziesiątki integracji, między innymi z Allegro, systemami magazynowymi.

Na czym to polega?

Gotowe oprogramowanie do obsługi sklepu internetowego to rewelacyjne rozwiązanie dla sklepów dużych i małych. Systemy takie pozwalają zaoszczędzić czas zwykle przeznaczany na proste, ale pracochłonne czynności. Dzięki temu można wydatnie zmniejszyć wydatki na obsługę sklepu, a zaoszczędzony czas i energię zainwestować w rozwój biznesu. W YouBoost pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejsze dla Ciebie oprogramowanie, wdrożymy je oraz udzielimy niezbędnej pomocy w trakcie jego eksploatacji.

Co zyskujesz?

Szybkie i niezawodne przetwarzanie informacji
Błyskawiczna, automatyczna komunikacja między działami
Redukcja zatrudnienia
Oszczędność czasu i pieniędzy

Sales Force

Niezwykle popularny system CRM. Umożliwia automatyczne przetwarzanie zamówień, kontrolę stanów magazynowych, monitoring zamówień oraz tworzenie prognoz sprzedażowych.

Update.CRM

Uniwersalny system zarządzania procesami sprzedaży, marketingu i obsługi serwisowej. W YouBoost oferujemy dostosowanie, a nawet pełną modyfikację oprogramowania do Twoich potrzeb.

Sugar.CRM

System kompleksowego zarządzania sprzedażą, obsługą posprzedażową, a także kampaniami marketingowymi oraz prognozami sprzedażowymi.

Na czym to polega?

Platformy CRM czynią zarządzanie firmą przyjemnością. Żmudne i monotonne procesy kontroli i przetwarzania zamówień, stanów magazynowych, prognoz sprzedażowych zostaje całkowicie zautomatyzowane pozostawiając czas i energię tworzenie strategii rozwoju firmy.

Co zyskujesz?

Oszczędzasz czas pracowników
Oszczędzasz pieniądze i unikasz przerostu zatrudnienia
Informacje z poszczególnych działów są zintegrowane i łatwo dostępne

Sap Business One

Kompleksowy system zarządzania małym lub średnim przedsiębiorstwem. Bardzo szerokie zastosowanie – od procesów księgowych, po zaopatrzenie, produkcję i sprzedaż.

Microsoft Dynamics

Wszechstronne oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Zapier

Narzędzie do wymiany danych online. Po zintegrowaniu z Twoim sklepem Zapier pozwoli na automatyczną wymianę informacji pomiędzy aplikacjami.

Na czym to polega?

Systemy kompleksowej obsługi przedsiębiorstw są wręcz nieocenioną pomocą. Wszystkie procesy żmudnej analizy danych zostają zautomatyzowane, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie skupić się na bardziej twórczych zajęciach.

Co zyskujesz?

Wszystkie informacje w jednym miejscu
Łatwość zarządzania informacjami pomiędzy działami
Oszczędzasz czas, ograniczasz koszty

Google Analytics

Narzędzie Google do analizy statystyk witryn internetowych. Umożliwia analizę ruchu, analizę segmentacyjną klientów oraz wskaźników konwersji.

Facebook

Dzięki integracji Twojego oprogramowania z Facebookiem uzyskasz dodatkowe kontakty do bazy mailingowej oraz zdobędziesz cenne informacje o zachowaniu aktualnych i potencjalnych klientów na Twoim profilu.

FastTony.es

Dedykowana aplikacja wspierająca kampanię reklamową na Facebooku. FastTony.es automatyzuje proces tworzenia postów oraz optymalizuje parametry kampanii.

Na czym to polega?

Aby działanie było skuteczne, musi być mierzone. Nowoczesne narzędzia analityczne nie tylko dostarczą Ci odpowiednich danych, lecz również przetworzą je w formie zrozumiałych raportów, a nawet same zoptymalizują część Twoich procesów.

Co zyskujesz?

Pełne, wiarygodne dane na temat skuteczności Twoich działań
Przejrzyste i zrozumiałe raporty marketingowe
Wskazówki odnośnie wprowadzenia ulepszeń

Bizlynq

Platforma integrująca działanie innych aplikacji w chmurze. Nie wymaga wiedzy programistycznej. Idealna dla mniejszych sklepów.

Marketizator

Narzędzie do optymalizacji konwersji opierające się prowadzeniu testów na stronie, gromadzeniu danych i personalizacji witryny sklepu

MailChimp

Platforma online służąca do wysyłania profesjonalnych maili do masowego odbiorcy na podstawie list mailingowych.

Na czym to polega?

Nowoczesne narzędzia wspierające stworzone na potrzeby sklepów internetowych. Ich głównym celem jest integracja działania innych, niezależnych aplikacji oraz umożliwienie przepływu danych między nimi. W ten sposób narzędzia te odciążają administrację sklepu z konieczności wykonywania prostych, automatycznych czynności oraz niwelują ryzyko wystąpienia błędu. Oprogramowanie umożliwiające automatyzację najbardziej podstawowych i żmudnych zajęć, jak tworzenie list mailingowych, wysyłanie newsletterów umożliwia Ci skupienie się na tym, co w Twoim biznesie najważniejsze. <

Co zyskujesz?

Zyskujesz na czasie - aplikacje same komunikują się ze sobą, bez Twojego pośrednictwa
Dane sa przekazywane błyskawicznie i bez ryzyka błędu
Jasne informacje na temat funkcjonowania sklepu, które łatwo jest wykorzystać do wprowadzenia ulepszeń
Czas na zarządzanie i kreowanie rozwoju firmy
Oszczędności – nie musisz zlecać automatycznych zadań pracownikowi
Zawsze pełen dostęp do informacji jakie zadania zostały wykonane

SMS Api

Nowoczesne narzędzie do masowej wysyłki wiadomości sms i mms.

SerwerSMS.pl

Platforma do wysyłania wiadomości tekstowych i mms do masowego odbiorcy.

ViaNett

Intuicyjny w obsłudze serwis do masowego wysyłania wiadomości sms i mms.

Na czym to polega?

Narzędzia wspierające komunikację zrewolucjonizują sposób, w jaki komunikujesz się z klientami. Za ich pomocą w szybki i łatwy sposób prześlesz inspirujące wiadomości bezpośrednio do klienta. Dzięki temu wzniecisz zainteresowanie użytkowników i znacznie zwiększysz szansę konwersji. W YouBoost posługujemy się tymi narzędziami na co dzień, dlatego szybko i konkretnie doradzimy Ci w wyborze najlepszego narzędzia dla Twojego biznesu. Chętnie też wesprzemy Cię w jego implementacji i późniejszej obsłudze.

Co zyskujesz?

Kontakt z klientem w dodatkowym kanale – telekomunikacyjnym
Przyciągnięcie uwagi klienta
Błyskawiczne przekazanie informacji potencjalnym klientom o dostosowanych dla nich ofertach

Dodaj komentarz

Opinie naszych klientów

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Youboost. Powierzyłam tej firmie wykonanie projektu strony internetowej, która jednocześnie została zoptymalizowana pod kątem SEO. Strona jest przyjazna dla użytkownika, posiada nowoczesny design oraz oryginalny styl, dzięki czemu użytkownicy chętnie odwiedzają ją ponownie. Podczas współpracy byłam w stałym kontakcie z programistami, którzy nanosili wszystkie poprawki o jakie ich poprosiłam oraz dzielili się swoimi uwagami i doświadczeniem. Cieszę się, że spotkałam tak profesjonalną firmę.”

Maria

„Szkolenia oferowane przez firmę Youboost z zakresu Google Analyitcs i Google AdWords pozwoliły mi na nabycie kluczowej wiedzy oraz świeże spojrzenie i szerszą perspektywę, dotyczącą tych zagadnień. Dzięki temu bez problemu mogę zajmować się działką SEO i osiągać lepsze wyniki w pracy.”

Darek

logo

Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Zapisz się do newslettera