Jesteś tutaj

Strona internetowa to podstawowe narzędzie marketingowe służące kontaktowi z klientem. Stworzymy responsywną stronę www, która będzie zoptymalizowana pod kątem SEO. Profesjonalny projekt graficzny będzie natomiast połączeniem naszego doświadczenia i sugestii klienta.

Strony Internetowe

Strona internetowa to wizytówka każdego biznesu i instytucji. To na stronie klienci poszukują informacji na temat Twojej oferty i działań. Bardzo często na podstawie tego, jak zbudowana jest strona, klienci wyrabiają sobie opinię o stojącej za nią organizacji.

Strony Responsywne

Współcześnie aktywność w sieci coraz bardziej przenosi się z komputerów na urządzenia mobilne. Abyś nie tracił klientów, Twoja strona internetowa powinna być tak zbudowana, by zapewniała komfort użytkowania na wszystkich urządzeniach.

Strony dla Restauracji

Menu w restauracji już nie wystarczy. Dziś klienci często chcą sprawdzić Twoją ofertę, zanim zdecydują się Ciebie odwiedzić. To Twoja strona pozwoli im zdecydować, czy zechcą zostać gośćmi Twojej restauracji.

Na czym to polega?

Współczesny klient chce otrzymać informacje szybko. Jeśli zainteresował go Twój biznes, to chce się o nim dowiedzieć więcej natychmiast. Często w danym momencie nie ma dostępu do komputera i szuka informacji na urządzeniu mobilnym. Wiąże się to z nowymi wyzwaniami w budowie stron internetowych. Zwykła strona może być nieczytelna po otwarciu jej na telefonie, w rezultacie czego klient stronę zamknie i pewnie o niej zapomni. W YouBoost nie pozwolimy, aby tak stało się z Twoim biznesem. Zaprojektujemy dla Ciebie strony responsywne – dostosowane do korzystania na każdym ekranie, przejrzyste i łatwe w obsłudze. Zaprezentujemy Twój biznes z najlepszej strony.

Co zyskujesz?

Profesjonalną, dobrze zorganizowaną stronę
Jasny przekaz ofertowy dla klientów
Stronę dostosowaną do wyświetlania na wszystkich urządzeniach
Łatwo wyszukiwalną stronę

Sklepy Internetowe

Masz sklep, ale nie prowadzisz jeszcze sprzedaży w Internecie? A może Twój sklep internetowy nie przynosi zamierzonych wyników? W YouBoost stworzymy dla Ciebie zautomatyzowany sklep, który sam dobierze ofertę dla Klienta, a Ty będziesz tylko liczyć rosnące zyski.

Sklepy internetowe + Subiekt GT

Zaimplementujemy w Twoim sklepie System Subiekt GT, dzięki któremu zarządzanie sklepem będzie czystą przyjemnością. Subiekt GT to pełni zautomatyzowany program obsługi sklepu, który wykona za Ciebie żmudne, powtarzalne czynności i pozwoli Ci skupić się na rozwijaniu biznesu.

Blogi

Chcesz, by Twój blog wyglądał profesjonalnie i był popularny? W YouBoost damy mu odpowiednią oprawę, zadbamy o wypozycjonowanie, sprawimy, że będzie funkcjonalny, a odbiorcy z chęcią będą do niego wracali.

Na czym to polega?

Nasz sklep i wciąż brakuje Ci czasu na wszystkie czynności związane z jego obsługą? W YouBoost wprowadzimy do Twojego biznesu nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wiele prostym, czasochłonnych czynności zostanie wykonana automatycznie. Dane będą automatycznie przepływać między działami sprzedaży, zaopatrzenia, punktu usługowego itp., a Ty zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych informacji o wynikach. Dzięki temu skupisz się na tym, co najważniejsze, czyli budowaniu strategii rozwoju. Chcesz, aby Twojemu sklepowi towarzyszył blog? Nic prostszego, w YouBoost stworzymy dla Ciebie profesjonalnego bloga i zadbamy o jego obsługę.

Co zyskujesz?

Oszczędzasz czas, skupiasz się na rozwijaniu biznesu
Przepływ danych w Twoim sklepie jest zautomatyzowany
Masz zawsze dostęp do aktualnych raportów
Minimalizujesz ryzyko wystąpienia błędu w przekazywaniu danych między działami

Dodaj komentarz

Opinie naszych klientów

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Youboost. Powierzyłam tej firmie wykonanie projektu strony internetowej, która jednocześnie została zoptymalizowana pod kątem SEO. Strona jest przyjazna dla użytkownika, posiada nowoczesny design oraz oryginalny styl, dzięki czemu użytkownicy chętnie odwiedzają ją ponownie. Podczas współpracy byłam w stałym kontakcie z programistami, którzy nanosili wszystkie poprawki o jakie ich poprosiłam oraz dzielili się swoimi uwagami i doświadczeniem. Cieszę się, że spotkałam tak profesjonalną firmę.”

Maria

„Szkolenia oferowane przez firmę Youboost z zakresu Google Analyitcs i Google AdWords pozwoliły mi na nabycie kluczowej wiedzy oraz świeże spojrzenie i szerszą perspektywę, dotyczącą tych zagadnień. Dzięki temu bez problemu mogę zajmować się działką SEO i osiągać lepsze wyniki w pracy.”

Darek

logo

Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Zapisz się do newslettera