Dwór Sieraków w biznesie. Artykuł tylko dla dorosłych.

Spotkania towarzyskie to wydarzenia, które jednoczą ludzi i dają sposobność do rozmów oraz wymiany poglądów. Akcje tego typu towarzyszą nam od tysięcy lat, już wtedy rodziny spotykały się, rozmawiały i biesiadowali. Niezależnie od tego, jaki poziom życia prowadzą i czym się zajmują oraz jaki mają poziom społeczny, nikt nie wyobraża sobie takie wydarzenia bez trunku najczęściej alkoholowego. Przeszło to również na spotkania biznesowe, gdzie osoby prowadzące negocjacje lepiej dogadują się przy drinku lub kieliszku wódki. Świat biznesu nie funkcjonuje bez wsparcia wódki, a szczególnie ekskluzywnej, ponieważ w wyższych sferach nie można obejść bez drogich alkoholi. Wszystko musi być na wysokim poziomie. Jeśli strony biznesowe nie chcą od samego początku negocjować przy kieliszku wódki, ograniczyć się można do symbolicznego toastu.

Lukratywny kontrakt przypieczętowany ekskluzywną wódką

Z punktu widzenia biznesmena ważna jest kultura picia. Kiedy mamy do czynienia z bogatymi i dobrze wychowanymi ludźmi, którzy chcą stworzyć bardziej luźną atmosferę na spotkaniu biznesowym trzeba zwrócić uwagę na jakość podawanego alkoholu i jego cenę. Mimo, że jest to dość snobistyczne podejście to wiadomo, że każdy z grona biznesmanów zwraca uwagę na cenę wódki. Im droższa i tym bardziej ładna i bogata butelka tym robi to lepsze wrażenie na pijących. W naszym kraju wódka ta odnajduje się doskonale dzięki temu, że łączy w sobie klasykę z dworskim klimatem polskiej szlachty. Podkreślona w kolorach elegancja i uroczystość jest przełomowa w estetyce wódki Dwór Sieraków. We współczesnej świadomości symbolika alkoholu na spotkaniu biznesowym, a szczególnie wódki, jest istotne, ponieważ utożsamiamy z nią dobrą zabawę i integrację.

W momencie, kiedy kontrahenci podpisują ze sobą, po często długich negocjacjach, umowy wartą duże pieniądze celebrują ten fakt, jak w polskiej tradycji przystało wódką. Najlepszą na takie okazje, ekskluzywna wódka, która idealnie pasuje do sfery biznesowej zarówno smakiem, jak i wyglądem. Blask fleszy, obecność kamer telewizyjnych jeszcze podnosi rangę spotkania, a co za tym idzie donośność samego alkoholu. Zdobyć renomę wódka może poprzez wkupienie się w dobre towarzystwo, ona nie musi tego robić, ponieważ samym swoim bogatym i jednocześnie eleganckim designem podbija serca, a smakiem podniebienia.

Wybierając się na negocjacje biznesowe warto zaopatrzyć w odpowiedni trunek, ponieważ tego wymagają konwenanse oraz kultura picia i rozmów. W większości krajów na koniec spotkań i w ich trakcie króluje szampan, wino bądź whisky, ale patrząc na Polskę oraz kraje wschodnie wszyscy wolą czystą wódkę. To jaki trunek tego typu wybierzemy zależy od wytworności podniebienia, oraz rodzaju wydarzenia. Króluje u nas wódka, ponieważ to ona rozbudza wyobraźnię konsumentów i sprawia, że atmosfera przenosi ich do ukrytego nad jeziorem dworku, z pięknym widokiem, bujnym ogrodem i bogato zdobionymi salami. Każdy chciałby się tam znaleźć.

Jedna z kilku ekskluzywnych wódek na polskim rynku przedstawia kilka wariantów swojego produktu. Superior wódka  to alkohol pochodzący z prawdziwego dworu. Jej receptura oparta jest bowiem na wyjątkowej recepturze, gdzie łączą się smaki spirytusu zbożowego, destylatów śliwkowych i jabłkowych oraz nalewów na dziką różę, wanilię, ziarna owca, a także rodzynki. Zestawienie wszystkich składników tworzy idealnie przejrzystą wódkę z delikatnym tonem owocowej nuty. Sierakowski majątek jest źródłem starej, małopolskiej receptury Wódki Dwór Sieraków, która jest ściśle związana z tym obszarem. W powietrzu unosi się zapach polskiej wsi, a właściwie destylatów z jabłek i śliwek oraz słodkich nalewek. Na przejrzystej butelce widnieje zdjęcie zabudowań Dworu Sieraków, który jest przykładem eleganckiej i klasycystycznej rezydencji, podobnie, jak sama wódka. Pałacyk otacza piękny dębowy park, a na centralnym miejscu dworku znajduje się drewniany zakryty srebrnym kapturkiem herb Jastrzębiec.

Natomiast wódka z beczki Dworu Sieraków w odróżnieniu do Superior ma głęboki, bursztynowy kolor i oparta jest na destylatach zbożowym, kukurydzianym i słodzie jęczmiennym. Charakteryzuje się waniliowym aromatem, a ten kuszący zapach zawdzięcza 36 miesięcznemu leżakowaniu w dębowych beczkach. Delektując się jej zapachem wyczuć można owocową nutę jabłka i gruszki. Zdecydowanie jest to wódka dla wytwornych podniebień, dla koneserów, ponieważ jest wyprodukowana w limitowanej ilości. Mimo, że wygląda na elegancki trunek przeznaczona jest dla osób lubiących dobrą zabawę ze smakiem i aromatem. Gustowna butelka wykonana z grubego szkła zamknięta jest drewnianym korkiem. Jak wszystkie produkty z tej linii, również wódka z beczki opatrzona jest wizerunkiem sierakowskiego dworku.

Dwór Sieraków pod swoją nazwą wydaje również dwa rodzaje wódek smakowych, z czarnego bzu oraz pieprzową. Mają podobne butelki, które pokazują całemu światu wizerunek dworku oraz eleganckie i kunsztowne napisy. Wódka z Czarnego Bzu wyprodukowana jest na bazie spirytusu zbożowego i owoców czarnego bzu. Dodatkiem są słodkie owoce, korzenne smaki i polskie zioła. Jej ciemnowiśniowa barwa, przywodzi na myśl głęboki smak ze słodką nutą, która delikatnie rozpuszcza się na języku i daje tylko przyjemność. Po pierwszym, słodkim wrażeniu pora na delikatną migdałową gorycz. Wódka ta łączy w sobie mnóstwo smaków i zapachów. Przy pierwszym otwarciu poczuć można ajerkoniak, a zaraz potem karmel i charakterystyczny aromat beczki. W momencie, kiedy wódka zatrzymuje się na języku czujemy jej wyraźną gęstość z dominującą gamą słodkich, suszonych śliwek, jeżyn i innych owoców leśnych. Wódka ta idealnie pasuje do deserów, i jako ukojenie po zakończonym posiłku.

Natomiast pieprzowa wódka ma wyjątkowy, biały kolor z lekkim odcieniem zielonego pieprzu. Na aromat składa się wiele warstw, jak świeżość mielonego pieprzu, kusząca mięta, ziele angielskie oraz liść laurowy. Jej zapach natychmiast przyciąga zainteresowane osoby, aromatem polskich ziół takich, jak tymianek, majeranek i jałowiec. Nie można tutaj zapomnieć o sosnowej nucie, która pojawia się wraz z zdecydowanym i intensywnym pieprzowym ale i słodkawym smakiem. Końcem lawiny smaków jest pikantność, która zniewala. Pieprzowa Wódka jest wyborem dla koneserów lubiących pieczenie na języku i bogaty ziołowy smak. Trunek ten poleca się podawać przed posiłkiem, na pobudzenie apetytu.

Wódki pochodzące z Dworu Sieraków są wyrazem prawdziwie luksusowych trunków, zarówno w smaku, jak również w designie butelki. Każdy rodzaj odróżnia się wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem i łączy w sobie polską tradycję z międzynarodową renomą i nowoczesnością. Spotkania biznesowe nie mogą obejść się bez chociaż odrobiny alkoholu, który sprawdza się idealnie w rozluźnieniu atmosfery. Kontrahenci dzięki rozmowie o wykwintnym smaku wódki, czy to czystej, czy bursztynowej w kolorze, lub smakowej pieprzowej, zbliżają się do siebie, i granica znajomości przesuwa się na dobrą stronę. Relacje między ludzkie to trudna kwestia, którą potrafimy rozwiązywać z gracją i taktem. Kieliszek wódki łagodzi obyczaje i dodaje ekspresji spotkaniom zarówno biznesowym, jak również prywatnym, a czasem nawet pobudza apetyt.

 

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA