Komputronik Gaming Rzeszów - Fotorelacja (Całość) + Nowa jakość administracji

Witajcie, jeszcze nie dawno bo w sobotę pisałem artykuł, o tym jak bardzo źle wypadła impreza w Rzeszowie od zapisów po serwery. Padały mocne słowa ze strony graczy. Często też wyzwiska. Sobota po za stanowiskiem G2A wypadła tragicznie. Nie pomogła nawet ilość upominków rozdanych ze sceny. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Polecam przeczytać bo to pokaz dobrego zachowania administracji.

Po pierwsze gracze dostali przeprosiny - podstawą w tej branży jest się umieć przyznać do błędów. Ekipa Komputronik Gaming to potrafiła. Oficjalnie na swojej stronie facebookowej przyznali się, że popełnili parę błędów i będą to weryfikować. Nie sztuką jest nie popełniać błędów, sztuką jest z nich wyciągnąć wnioski. 

Po drugie - poproszono uczestników wydarzenia o opinię i pomoc przy zmianie warunków turnieju.

Po trzecie - obiecano przypilnować bezpieczeństwa podczas zapisów. Był tutaj wyraźny problem, nie tylko w Rzeszowie ale także w Bielsku i innych miejscowościach. Osoby które będą używać siły czy nie sportowego zachowania będą wydalane z konkursu. Organizatorzy obiecali podjąć działania. Obiecuję wam napisać jak będzie przebiegać kolejka w następnym mieście 🙂 Nasza ekipa pojawi się już o 6 rano, specjalnie dla was i przypilnujemy porządku na imprezie:) Zdjęcia mówią wszystko.

Po czwarte - Komputronik Gaming rozmawia z ESL na temat zachowania adminów i problemów z serwerami. Myślę, że problemy więcej się nie powtórzą. To poważny problem, przy rogrywkach LAN.

Dalej jednak nie wiadomo czy prasa dostanie badge, co jest dla mnie smutną informacją 🙂 Jak zobaczycie gościa z Komputronik Gaming koszulką taką jak wam rzucają i aparatem Samsunga śmiało stawajcie do zdjęć:) 

Kolejną wartą uznania sprawą jest, że administracja nie kasowała po za wulgarnymi wpisami, żadnej negatywnej opinii, co spotkało się z pozytywnym oddzewem. 

Komputronik Gaming pokazał, administratorom na całym świecie jak powinno się rozwiązywać problemy a nie zamiatać je pod stół. 

Co ciekawsze w niedzielę, nie spotkałem się z problemami które występowały w sobotę z serwerami. Co oznacza dobry kierunek obrany przez administrację.

Jeśli chcecie w lepszej jakości zdjęcia piszcie maile w komentarzu.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA