Kuba "elKU" Szymańczyk ~ Oszust? Kolejna historia (Opinie o Kuba Szymańczuk, opinie o Elku)

Kuba "elKU" Szymańczyk ~ Oszust? Kolejna historia (Opinie o Kuba Szymańczuk, opinie o Elku) 

Od redakcji: dziś dostaliśmy na Fb taką wiadomość. Postanowiliśmy ją opublikować. (Pisownia oryginalna)

 

Witam serdecznie, chciałbym też i od siebie dorzucić kilka informacji na temat Kuby Szymańczyka w kontekście artykułu http://www.youboost.pl/blog/e-sport/kuba-elku-szymanczyk-oszust-opinie-o-elku-opinie-o-kuba-szymanczyk

W sieci można mnie odnaleźć jako https://www.facebook.com/ShadetHS/ ,jestem kapitanem formacji Turning Point https://www.facebook.com/TurningPointTeam/ i podczas Good Game Expo organizowaliśmy tam turniej w Hearthstone.

Na początku kontaktów zostałem skierowany przez odpowiednie osoby z Ptak Expo, z informacją że to Kuba Szymańczyk będzie zajmował się nadzorowaniem projektu Lola i HS.
Ostatecznie wyszło tak, że nie otrzymałem od niego praktycznie żadnych informacji a oczekiwania były zupełnie inne niż w rzeczywistości.

Po przybyciu na miejsce, zastaliśmy pusty box, bez sprzętu, krzeseł, totalnie niczego. Kuba skomentował to, że nie wie o co chodzi ale pojedzie po pomoc. Po dość długim czasie udało się dodzwonić, że niby zaraz przyjdzie. Oczywiście jak się można było spodziewać nie pojawił się i gdyby nie ludzie z Ptak Expo a w szczególności manager projektu Good Game - Vasyl Gevko, nic by nie ruszyło. Pomógł on nam we wszystkim przysyłając wolontariuszy a także załatwił umowę bezpośrednio z Ptak Expo, przez co zarówno organizatorzy jak i gracze Hearthstone swoje nagrody i wypłaty otrzymali w normalnym trybie.

Oczywiście na wszystkich grafikach w internecie Hearthstone podpięty był pod Esport Challenge Szymańczyka, więc musieliśmy wydać oświadczenie że z nim jak i z Esport Challenge nie mieliśmy nic wspólnego. Ani nie uzyskaliśmy od nich pomocy ani nie było też żadnego wkładu ze strony Kuby. Na szczęście w porównaniu do innych tytułów tutaj wszystko skończyło się dobrze, jednak nadal źle to wygląda jako całokształt imprez.

Oświadczenie o braku powiązania z esport challenge umieściliśmy w poście podsumowującym, https://www.facebook.com/TurningPointTeam/photos/a.834458670010468.1073741828.831670940289241/993233944132939/?type=3

Logo pochodzi z oficjalnego FP Turning Point.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA