"Patologia" na E-Sport Challenge.

W zeszły weekend odbył się jeden z największych turniejów gry Counter Strike Global Offensive, czyli Good Game Warsaw w Nadarzynie. Wygrała je nowa polska drużyna Team InetKoxx, zaś drugie miejsce zajęło Sferis Pride, ale nie to jest najważniejsze. To, co działo się tam to niezła patologia, nie raz brakowało prądu czy nie dało się zalogować na konto steam. Opiszęto bardziej szczegółowo niżej.

 

Jak to opisuje zwycięzca eventu czyli Michał "snatchie" Rudzki na evencie działo się wszystko. Gdy odbywała się 1/4 finału, przy stanie 5:3 nagle wyrzuciło prąd na 30 minut. Organizatorom nie udało się tego wyeliminować. Mecz został rozegrany od nowa, co jest niesamowitą żenadą. W niedziele, czyli dzień w którym rozgrywany był finał organizatorzy zapowiedzieli, że prądu zabraknie o 20. Finaliści mieli się zmierzyć online, jednak po szybkiej reakcji obu drużyn udało się dokończyc na lanie. Pewien zawodnik, nie pamiętam który, opublikował zdjęcie w którym nie mógł się zalogować na steam, bo ktoś inny zbyt wiele razy nieudolnie próbował się zalogować. To tylko kilka przygładów niedociągnięć na tym przedsięwzięciu.

Była też afera o "ghostowaniu" przez widzów i podpowiadaniu graczom, ale to wszystko ucichło.  Nie ma co więcej pisać bo to patologia. Żeby na tak dużym evencie brakowało prądu? Żenada.]

 

Proszę nie hejtować oragnizatora Elku, bo to nie on zawinił. Chłopak ma tylko 17 lat a organizuje takie eventy. Zawiniła cała kadra ale też dostawcy prądu. Miejmy nadzieję że E-sport challenge odzyska swoją renomę w Polsce. 

 

Pozdrawiam, dzejjjson

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA