Adwords Editor to proste zarządzanie kampaniami Adwords

Adwords Editor to wspaniałe narzędzie seo, które przyczynia się do udoskonalenia każdej kampanii reklamowej. Umożliwia wprowadzenie zmian w kampanii w trybie offline oraz opublikowanie ich podczas najbliższego dostępu do sieci. Edytor Adwords staje się przez to bardzo przydatnym narzędzie marketingowym, który gwarantuje skuteczne zarządzanie nawet wieloma kampaniami Google Adwords.

Kampanie reklamowe Adwords są najczęściej wybierane, ponieważ umożliwiają jak najszybciej dotrzeć do potencjalnych klientów, zainteresowanych konkretnymi produktami czy usługami. W tym celu reklamobiorcy muszą ponieść odpowiednie koszty związane z przygotowaniem i wyświetlaniem się takich reklam. Pojawiają się one zazwyczaj na pierwszej stronie wyszukiwań na samej górze. Google pobiera wtedy opłaty za każde kliknięcie w taki link sponsorowany. Oczywiście pojawiają się jeszcze inne opcje reklamy, na przykład w google maps czy po prawej stronie w wyszukiwarce Google. 

Więcej narzędzi na: http://www.youboost.pl/narzedziaKiedy zarządzamy kilkoma kampaniami reklamowymi Google Adwords, to powinniśmy zdecydować się na pewne uproszczenie swojej pracy. I właśnie wtedy naprzeciw wychodzi nam wyjątkowe narzędzie e-commerce, czyli Adwords Editor.

Najczęściej z Adwords Editor korzystają reklamodawcy. Szczególnie jest dedykowany dla zarządzania rozbudowanych kampanii, z dużą ilością fraz kluczowych i reklam. 

Co umożliwia Edytor Adwords?
1. szybkie wprowadzenia zmian zbiorczych, 
2. praca w trybie offline,
3. eksport i import plików do wprowadzenia zmian na koncie bądź udostępnienia propozycji,
4. cofanie i ponowne wprowadzanie zmian w czasie edycji kampanii,
5. kopiowanie i przenoszenie elementów między kampaniami, poszczególnymi grupami reklam,
6. dostęp do statystyk o kampaniach i jej podzespołach,
7. proste zarządzanie kilkoma kontami oraz ich wspólna edycja. 

Aplikację pobieramy na urządzenia oparte o system Microsoft bądź iOS. Po zainstalowaniu możemy jeszcze prościej i wygodniej zarządzać wszystkimi kampaniami reklamowymi AdWords. Dzięki niej zaoszczędzamy czas, a zarazem ułatwiamy sobie wprowadzenie zbiorczych zmian. youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA