Analyzeo ulepszy każdą stronę www

Marketing internetowy wymaga zastosowaniu wielu narzędzi e-commerce, dzięki którym zarządzanie kampaniami reklamowymi staje się jeszcze łatwiejsze. Jednym z takich przykładów jest Analyzeo, czyli narzędzie pozwalające na dokonywanie analizy dotyczącej optymalizacji strony. Dzięki temu programowi dowiadujemy się, jak moglibyśmy zwiększyć konwersję na naszej stronie internetowej, firmowej, w e-sklepie czy na blogu. Dodatkowo Analyzeo przedstawia nam statystyki na temat zachowania naszych użytkownikó na stronie. Takie dane pozwalają nam podnosić skuteczność strony, a zarazem zwiększyć sprzedaż, jeśli o nią dbamy. 

Analyzeo sprawia, że poprawiamy również użyteczność strony, interfejs użytkownika, a zarazem architekturę informacji. Jest więc wiele powodów, aby zdecydować się na wykorzystanie możliwości, które dostarcza to narzędzie marketingowe. 

Więcej narzędzi na: http://www.youboost.pl/narzedzia5 powodów za Analyzeo:

- prostota instalacji. W celu instalacji Analyzeo należy wkleić wygenerowany przez nas kod na naszą stronę www. Należy więc mieć dostęp do serwera, na którym to znajduje się nasza strona. I następnie logując się do niego wchodzimy do folderu, w którym jest zainstalowana nasza strona i przesyłamy odpowiedni kod. Na blogach mamy możliwość już w "Ustawienia" wejść do kodu strony i jeszcze szybciej wkleić taki kod. Pozwalają na to takie platformy blogowe, jak Blogspot czy WordPress. 
- prosty interfejs. Aplikacja Analyzeo jest bardzo czytelna i przejrzysta, dzięki czemu poruszanie się po niej nie stanowi dla nas większych trudności. 
- proste analizy. Otrzymujemy ciekawe wiadomości z heat mapy, clickmapy, scrollmapy, z których łatwo jest nam wszystko odczytać i analizować. 
- stały rozwój. Ta aplikacja rozwija się na przestrzeni kolejnych miesięcy, tygodni i dni, dzięki czemu jeszcze bardziej spełnia oczekiwania i potrzeby klientów. 
- stały support. Aplikacja jest regularnie obsługiwana, posiada również polskojęzycznego opiekuna. Dzięki temu umożliwia nam rozwiązanie każdego pojawiającego się problemu. 

Właściciele stron internetowych dochodzą do wniosku, że chcieliby zarabiać na jej posiadaniu. W tym celu potrzebują coraz większej ilości odwiedzin unikalnych użytkowników. W tym celu zakładają sklep internetowy, wstawiają reklamy, a zarazem prowadzą blogi, które pozwalają im utrzymywać odpowiednie relacje z czytelnikami. Sposobów na zarabianie przez internet na stronie www jest wiele. Takie strony mogą czasami sprzedawać się o wiele lepiej, natomiast inne gorzej. W tym celu sprawdza się zastosowanie Analyzeo, który umożliwia udoskonalenie strony, która z czasem przynosi o wiele większe zyski. Tworzymy dla użytkowników taką stronę, która zwiększa sprzedaż, a zarazem zachęca ich do odpowiedniej aktywności. Na przykład użytkownicy są na tyle przekonani, że wypełniają formularz bądź decydują się na zakup. 

Ulepszaj stronę www
Każdy nowy użytkownik na stronie www powinien od razu wiedzieć, gdzie kliknąć, aby mieć dostęp do cennych dla niego informacji. Wymaga to stworzenie interfejsu, menu strony, który okaże się dla niego jak najbardziej przejrzysty. Nie liczy się tylko treść na stronie www, lecz pierwsze wrażenie, które użytkownik uzyskuje po przedostaniu się na taką stronę. Ocena na temat takiej strony trwa tylko kilka sekund. 

Działanie aplikacji Analyzeo jest proste. Już po jej zainstalowaniu i wstawieniu kodu strony otrzymujemy po chwili raporty z mapy kliknięć i aktywności. Dodatkowo pojawiają się statystyki związane z wykorzystaniem kolorów na naszej stronie, czyli tak zwany heatmap. Na podstawie takich raportów każdy właściciel strony www dochodzi do odpowiednich wniosków. Na przykład ocenia, gdzie powinna pojawić się cenna treść na stronie, jak ważna jest jej wielkość. 

Dla użytkowników Analyzeo został przygotowany pakiet darmowy na start. W okresie próbnym jest możliwość wypróbowania możliwości tego programu i oceny czy chcielibyśmy z niego korzystać również w wersji płatnej. youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA