Animoto najlepszą aplikacją do tworzenia prezentacji

Dostępność do różnorodnych zdjęć i filmów to jedna sprawa. Natomiast druga dotyczy ich właściwego wykorzystania w postaci slajdów i bardziej rozbudowanych filmów wideo. W tym celu została przygotowana aplikacja Animoto, dzięki której łączymy zdjęcia z odpowiednia muzyką. Zaplanowanie całej prezentacji okazuje się bardzo proste. Co ważne, program Animoto dopasowuje się do dynamiki muzyki, dzięki czemu animacje są dopasowane automatycznie. 

Wersja darmowa umożliwia nam przygotowanie filmu trwającego maksymalnie 30 sekund. Drugie ograniczenie to 12 zdjęć, które możemy wykorzystać podczas takiej prezentacji. Dodatkowo w dowolnym miejscu filmu można umieścić krótki tekst. Do naszej dyspozycji są również pewne style prezentacji, dzięki którym jej przygotowanie i ukończenie okazuje się jeszcze prostsze. 

Pewne fotografie robią na nas ogromne wrażenie, ale dzięki aplikacji Animoto tworzymy przepiękne prezentacje, które mogą jeszcze bardziej zainteresować naszych krewnych, przyjaciół czy klientów. 

Więcej narzędzi na: http://www.youboost.pl/narzedziaProgram jest w pełni intuicyjny, co sprawia, że przygotowanie przyjemnej i przejrzystej prezentacji okazuje się proste, a zarazem dość szybkie. Przygotowanie jej rozpoczynamy od biblioteki zdjęć. Tworzenie krótkich filmów wideo nigdy nie było takie banalne, o czym przekonuje się coraz więcej użytkowników aplikacji Animoto. Bardzo ważny jest pomysł związany z wykonaniem prezentacji multimedialnej. Następnie należy przyszykować bazę zdjęć i muzykę, która pozwoli nam stworzyć wspaniałe efekty. 

Przygotowanie takiej prezentacji może okazać się przydatne dla uczniów szkół, jak i właścicieli działalności. Twórcy Animoto zadbali o to, że aplikacja dokładnie przewiduje dynamikę utworów muzycznych. Algorytm pozwala dopasować szybkość muzyki do przewijania fotografii. 

Tworzenie prezentacji krok po kroku

Na samym początku musimy się zarejestrować. Dopiero wtedy mamy do dyspozycji przygotowanie materiału do 30 sekund. Należy po zalogowaniu kliknąć w przycisk "Create a Video". Następnie wybieramy odpowiedni styl, muzykę i klikamy w przycisk "Make a 30-second for free". Wstawienie tekstu bądź zdjęć również jest możliwe. Należy posłużyć się odpowiednimi przyciskami i wskazać ich lokalizację na dysk komputera. 

Aplikacja Animoto jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. A to oznacza, że na jej użytkowanie mogą sobie pozwolić nie tylko właściciele komputerów i tabletów, ale również różnorodnych smartfonów. 

W wypadku darmowej wersji nie mamy możliwość skorzystać z wielu funkcji. Już profil prywatny pozwala na przygotowanie filmów do 20 minut o wysokiej jakości. Do dyspozycji posiadamy wtedy więcej stylów. Natomiast utwory komercyjne są dostępne w cenie od kilku do kilkudziesięciu dolarów. Pojawia się również opcja biznesowa, dzięki której tworzymy prezentacje bez jakichkolwiek ograniczeń. Opłata waha się wtedy od 250 do 500 dolarów za cały rok. youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA