Buzzsumo - co w internecie piszczy

Buzzsumo to jedno z tych narzędzi, dzięki któremu nasz biznes nabierze rumieńców. Analizuje on temat lub stronę i dobiera odpowiedni content. Dzięki temu dowiesz się, jaką treść warto tworzyć i promować w internecie. To sprawia, że jest jednym z najbardziej przydatnych aplikacji w marketingu internetowym.

Opcja „Content Discovery” oferuje liczne informacje o popularnym contencie. Możemy przejrzeć trendy pojawiające się w danym czasie, a także podzielić je pod kątem mediów, w których zostały udostępnione. Mamy możliwość przefiltrować popularne treści według ich typu, autora, domeny i wielu innych kryteriów.

BuzzSumo posiada też liczne powiadomienia, które pomogą Ci podejrzeć najnowszy oraz najpopularniejszy content. Narzędzie może Cię powiadamiać o treściach od danych autorów, z konkretnych domen, a także dla odpowiednich słów kluczowych. Da Ci znać, gdy pojawi się nowy link do Twojej domeny. Informacje otrzymujesz za pomocą kanału RSS lub na swoją skrzynkę email. Powiadomienia można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb, filtrować, a także wybrać ich język.

Narzędzie posiada też opcję „Influencers and Outreach”. Umożliwia on znalezienie influencera w zależności od tematyki lub lokalizacji. Umożliwia też ich filtrowanie, obserwowanie oraz eksportowanie danych o nich.

BuzzSumo oferuje liczne statystyki, które pomogą Ci badać wpływ i odbiorców Twoich treści dla osiągania najlepszych efektów. Możesz chociażby wyszukać liczbę artykułów pod kątem danego słowa kluczowego w ciągu ostatnich 6 miesięcy, razem z łączną i uśrednioną liczbą udostępnień. W łatwy sposób możesz sprawdzić, w których mediach oraz jaki typ zdobywa popularność. Narzędzie dostarcza też informacje o najchętniej udostępnianych domenach, a także długość najpopularniejszych treści. W łatwy sposób możemy sprawdzić nagłówki. BuzzSumo udostępnia dane o dniu publikacji chętnie otwieranego i udostępnianego contentu.

Możemy też w łatwy sposób badać konkurencję. Narzędzie dostarcza informacje o ich zdobywających popularność treściach, w jakich mediach odnoszą sukces, kto udostępnia ich content, a także jak wyglądasz na ich tle. Możesz także ustawić powiadomienia o treściach publikowanych przez Twoją konkurencję. Wszystkie dane możesz zebrać w jasnych i przystępnych raportach.

BuzzSumo jest jednym z najpopularniejszych narzędzi, i trudno się temu dziwić. Ilość możliwości, jakie nam dostarcza sprawia, że narzędzie samo broni się na rynku. Korzystają z niego nawet duże, dobrze znane firmy. Oprócz darmowego pakietu dostępna jest też płatna wersja, oferująca najlepsze opcje dla rozkręcenia biznesu. Projekt posiada rozbudowaną stronę internetową zawierającą wiele ważnych informacji. Dodatkowo narzędzie posiada swój własny blog, na którym można znaleźć wiele ciekawych, rozbudowanych artykułów dotyczących SEO, e-marketingu oraz innych tematów. Na stronie projektu znajduje się ciekawe case study – możemy zobaczyć skuteczność działań na żywych przykładach. Można skorzystać także z webinarów, prezentacji, bazy wiedzy oraz dedykowanego API.

Ogromną zaletą tego narzędzia jest zebranie naprawdę wielu informacji w jednym miejscu oraz w bardzo przystępny sposób. Pomoże nam zainspirować się i uczyć się od najlepszych. Dzięki niemu bardzo łatwo zmierzymy efekty naszych działań. Za pomocą tych istotnych informacji dowiesz się nie tylko, jak popularne treści tworzą inni, ale też które Twoje treści są popularne. Wszystkie te informacje są na wagę złota w branży e-commerce.

Narzędzie jest naprawdę proste w użyciu i zrozumieniu, a także w pełni realizuje cel, dla którego zostało stworzone. Dzięki niemu możemy tworzyć coraz lepsze treści a także nauczymy się zasad panujących w social media. Nie można też zapominać o naprawdę dużych możliwościach analitycznych tego narzędzia. Pozwala nam sprawdzić, skąd pochodzi największy ruch oraz posiada opcje monitorowania. I przede wszystkim, BuzzSumo jest stosunkowo niedrogie.

Potrzebujesz inspiracji, Twoje treści trafiają w próżnię, a może zależy Ci by się dowiedzieć, które treści są aktualnie najpopularniejsze? To wszystko zapewnia Ci BuzzSumo. Łączy on ze sobą prostotę i moc oraz poprowadzi Twój biznes prostą drogą do sukcesu.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA