CoSchedule - mądre planowanie

Mądre planowanie pomaga zaoszczędzić dużo czasu i zautomatyzować niektóre zadania. CoSchedule to kalendarz, planer i program do notatek w jednym, zintegrowany z najbardziej popularnymi platformami. Posiada wiele opcji, takie jak kalendarz marketingowy (Makreting Calendar), planowanie dla mediów społecznościowych (Social Media Scheduling), zarządzanie procesami (Workflow Management), analizę nagłówków (Headline Analyzer) a także liczne integracje. Sporym atutem narzędzia jest kompatybilność z Wordpreseem.

Planowanie z CoSchedule jest bardzo proste. Wszystkie działania marketingowe umieszcza się w przyjemnym dla oka kalendarzu. Dzięki temu możemy mieć wgląd we wszystkie nasze działania w jednym miejscu. Okazuje się to świetnym rozwiązaniem do wizualizacji naszych pomysłów. Pomaga utrzymać konsekwencję i jednolite treści, a przede wszystkim umożliwia wykonywanie wszystkich działań, takich jak: planowanie, publikowanie oraz promowanie. Z kalendarza można korzystać metodą drag and drop. W ten sposób zmiana kolejności zadań i publikacji treści zostaje ułatwiona, a sam proces jest zautomatyzowany.

Dzięki CoSchedule łatwiej utrzymasz porządek podczas swojej pracy. Możesz w łatwy sposób podpiąć zadania i procesy do swoich treści, a także dodawać komentarze do swoich postępów. Pomaga to w komunikacji i ułatwia pilnowanie dat i deadline'ów.

Jedną z największych zalet tego narzędzia jest łatwe tworzenie treści dla wielu mediów. CoSchedule wychodzi krok dalej od większości planerów, które w przede wszystkim proponują udostępnianie tej samej treści na kilku portalach. Dzięki niemu z jednego miejsca możemy tworzyć content dla wielu platform: WordPressa, Evernote, Google Docs.

CoSchedule oferuje naprawdę wiele narzędzi do planowania. Jednym z nich jest kolejka, która ułatwia promowanie treści. Na stronie projektu możemy zobaczyć obietnicę wzrostu ruchu aż o 30% przy każdym udostępnieniu. Kolejkę można dostosować odpowiednio do swoich potrzeb.

Koncepcja planera i kalendarza nie jest niczym nowym i świeżym. Jednak połączenie tego wszystkiego w jednym miejscu i dodanie opcji tworzenia treści dla wielu platform stanowczo wyróżnia CoSchedule spośród innych narzędzi. Do wielu zalet możemy dodać przejrzystość interfejsu, łatwość obsługi i automatyczną zmianę godzin zadań przy ich przesuwaniu. Całościowy pogląd na zaplanowane treści pomaga utrzymać spójność treści. Jako dodatkową zaletę możemy wymienić bardzo dobrą kompatybilność z WordPressem oraz dostępność rozszerzenia dla przeglądarki Chrome. Dobra jakość idzie w parze z ceną – niestety, większość najważniejszych rozwiązań zastosowanych w CoSchedule wymagają dopłacenia. Projekt oferuje nam po trzy plany w dwóch kategoriach – indywidualnych i grupowych. Różnią się one zakresem usług, jakie oferują, ale też liczbą użytkowników oraz profili w social media.

W każdej, szczególnie rozbudowanej firmie, mądre planowanie publikacji jest bardzo istotne. Warto korzystać z inteligentnych, przejrzystych rozwiązań, takich jak CoSchedule. Liczne zalety udowadniają, że to narzędzie plasuje się w czołówce rozwiązań służących dla planowania. Bardzo dobrze sprawdza się w pracy zespołowej. Można zauważyć, że twórcy przywiązali wagę do każdego szczegółu. Największy nacisk został położony na miłą obsługę, a CoSchedule śmiało można zaliczyć do narzędzi user friendly. Interfejs przyciąga wzrok kolorami oraz zebraniem wszystkiego w jednym miejscu. Nie zapominajmy także, że to narzędzie pomaga zarządzać nam promocją. Osoby, które chcą więcej, łatwo znajdą coś dla siebie, gdyż wybór jest naprawdę szeroki, a ceny adekwatne do oferowanych usług.

Planowanie pomaga zbudować własną markę w sprytny sposób. Regularne posty w mediach społecznościowych są formą dbania o swoich odbiorców. Dlatego wiele publikacji warto planować z wyprzedzeniem. Tak samo jak kampanię reklamową, którą możemy zarządzać także przez CoSchedule. Jedną z najważniejszych cech tego planera jest bardzo przejrzysty interfejs, co nie zawsze jest spotykane w darmowych rozwiązaniach. Jego rosnąca popularność mówi sama za siebie. W internecie znajdziemy wiele przychylnych, szczerych opinii.

Korzystając z dobrego kalendarza i planera możemy zyskać naprawdę wiele. Dlatego pomyśl o przerzuceniu się z tradycyjnego umieszczania treści na zautomatyzowany proces, który da Ci możliwość przemyślenia wcześniej swoich treści, a także pomoże zaoszczędzić czas.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA