Duplichecker czyli antyplagiat online

Duplichecker czyli antyplagiat online.

W sieci internetowej coraz większe znaczenie odgrywa unikalny i wysokiej jakości Content, czyli treść. Taka treść może pojawić się na stronie internetowej, blogu bądź w wielu innych miejscach, w ramach pozycjonowania. Google wprowadził do algorytmu pewne ulepszenia, dzięki którym każdy tekst jest dokładnie sprawdzany. W takim razie bardzo przydatne dla każdego z nas okazuje się narzędzie Duplichecker.com, które jest dostępne w wersji online. Dzięki niemu będziemy mogli uniknąć wszelkich banów od Google, związanych z duplikowaniem pewnych treści. Dowiedz się, jak ocenić czy stworzony bądź zakupiony przez Ciebie tekst nie jest już dostępny w sieci, co oznaczałoby, że posiadasz plagiat. Jak tego uniknąć? 

Więcej narzędzi na: http://www.youboost.pl/narzedzia

Jak korzystać z Duplichecker?

Wystarczy zastosować bezpłatne narzędzie Duplichecker.com, do którego wystarczy wkleić odpowiednią treść, a następnie sprawdzić ją pod względem unikalności. Program zadba o przeszukanie całej sieci, w celu znalezienia podobnych zdań i dzięki temu oceni, czy dany tekst będziemy mogli dalej wykorzystać. Wprowadzone zostało jednak pewne ograniczenie, a mianowicie do 1000 słów sprawdzenia w ciągu dnia, jeśli nie jesteśmy zarejestrowanymi użytkownikami. Natomiast możemy to ograniczenie szybko odrzucić. Jak?

Należy zarejestrować się na Duplichecker.com, a następnie potwierdzić swoje konto poprzez link aktywacyjny, który otrzymamy na skrzynkę pocztową. Oznacza to, że w przeciągu kilku chwil będziemy mogli sprawdzić większą ilość tekstu pod względem unikalności. 

Sposoby sprawdzenia tekstu pod względem plagiatu:
- skopiowanie i wklejenie go w odpowiednim formularzu na stronie. Następnie zaznaczamy przycisk poniżej Check Plagiarizm. 
- klikamy na zakładkę browse, w celu przesłania gotowego pliku tekstowego w notatniku bądź w formacie docx.

Jak działa Duplichecker?
Narzędzie to bardzo dokładnie analizuje wszystkie zdania, które znajdują się w naszym tekście. Ocenia, czy takie zdania nie pojawiły się w podobnych artykułach w sieci, a jeśli tak, to ukazuje nam, gdzie wykryto plagiat bądź pierwszy unikalny artykuł. 

Czy trzeba się zarejestrować?
Oczywiście, że nie. Ale należy pamiętać, że niezarejestrowany użytkownik ma możliwość sprawdzenia 1 tekstu pod względem duplicate content w ciągu dnia, także o długości poniżej 1000 słów. Natomiast zarejestrowany użytkownik ma możliwość sprawdzenia aż 50 tekstów każdego dnia. Sami więc musicie zdecydować, która opcja Wam bardziej odpowiada. 

Zalety Duplichecker

Strona jest bardzo prosta w obsłudze. Na niej znajdują się wszystkie informacje na temat narzędzia anty-plagiatowego, czyli Duplichecker. Dodatkowo uzyskujemy w zakładce Produkty informację o wielu innych narzędziach, które mogą okazać się nam bardzo przydatne. 

Duplichecker to narzędzie, z którego warto korzystać. Przemawia za nim prostota i skuteczność działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Taka usługa okazuje się wyjątkowa dla wszystkich twórców treści, czyli bloggerów, copywriterów, właścicieli stron i pozycjonerów. Dodatkowo takie narzędzie jest dostępne zupełnie za darmo, więc nie ponosimy żadnych kosztów za jego użytkowanie. 

Tak wiele zalet sprawiło, że od przez te lata na tą stronę Duplichecker.com trafiło ponad 12 mln unikalnych użytkowników, którzy sprawdzili przeszło 10 mln treści. Duplichecker powinien być więc dla nas jednym z podstawowych narzędzi, z których będziemy korzystać przez cały czas. 

Co jeśli nie napisaliśmy w pełni unikalnego tekstu?
Gdy Duplichecker. com ocenił, że nasz tekst nie jest w pełni unikalny, to wystarczy przeredagować odpowiednią część, którą uznał za plagiat. Dzięki temu w pewnym momencie dojdziemy do perfekcji i będziemy tworzyć tylko unikalne treści. 

Co jeśli ktoś ukradł nam tekst?
W pierwszej kolejności skontaktujmy się z osobą, która bezprawnie wykorzystała nasz tekst. W drodze porozumienia zachęćmy do usunięcia tekstu z sieci. Podobnie możemy uczynić, gdy została skopiowana nasza cała strona bądź jej część. W takim wypadku można napisać do napisać do hostingodawcy. Inne rozwiązanie to droga sądowa, która wymaga od nas poświęcenia więcej czasu i sił, co nie zawsze nam odpowiada. 

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA