Flashissue to prosty i uniwersalny edytor maili online

Mailing pozwala na utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi czytelnikami bloga, a zarazem klientami pojawiającymi się na naszej stronie bądź w sklepie internetowym. O jego jakości mogą zadecydować specjalne narzędzia, które przyczyniają się do przygotowania profesjonalnych projektów maili. Jednym z nich okazuje się Flashissue, który dodatkowo umożliwia nam przygotowanie bazy mailingowej, a zarazem dokładne śledzenie poszczególnych rezultatów z przeprowadzonego mailingu. 

Flashissue to edytor maili, który okazuje się bardzo prosty w obsłudze. W przeciągu kilku minut umożliwi nam przygotowanie wspaniałych maili. Będą przyciągać pod względem wyglądu, grafiki, a zarazem odpowiednio rozłożonej treści. 

Kierowanie takim programem okazuje się bardzo proste, o czym przekonało się już szerokie grono bloggerów, którzy dbają o swoją bazę mailingową. To dla nich czytelnicy, dzięki którym mogą nadal prowadzić i rozwijać swój blog. Jeśli więc wysyłają do nich pewne emaile, to dbają o to, aby były przygotowane z dużą starannością. I pozwala im na to Flashissue. 

Więcej narzędzi na: http://www.youboost.pl/narzedziaJak stworzyć listę mailingową?

Na samym początku powinniśmy zbudować pewną ilość osób, które moglibyśmy doliczyć do naszej bazy mailingowej. Mogą to być czytelnicy bloga, a zarazem klienci korzystający z naszych stron czy sklepu. Dzięki flashissue mamy możliwość organizowania maili w konkretne grupy, dzięki czemu o wiele łatwiej jest nam zarządzać kolejnymi kampaniami mailingowymi.

Jak utworzyć email w Flashissue?
Wystarczy otworzyć prosty edytor, a następnie dodać obraz, jak i skorzystać z różnorodnych opcji formatowania. Dzięki temu nasz mail okazuje się unikalny, interesujący, a zarazem przyciągający wzrok. Odbiorcy tak przygotowanych maili będą mieli wiele powodów, aby dokładnie się z nimi zapoznać. 

Jak śledzić wysłany email?
Flashissue umożliwia dokładną analitykę wysyłanych emaili. Otrzymujemy raporty, na podstawie których dowiadujemy się, jak ulepszyć kolejne emaile, aby zostały jeszcze lepiej odebrane przez naszą bazę mailingową. youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA