Iconfinder - najlepsze ikony do Twoich proejktów

Szukasz najlepszych ikon? Na stronie Iconfinder znajdziesz właśnie to, czego potrzebujesz. Ogromna baza zestawów pomoże Ci stworzyć świetny interfejs lub bardzo ładne grafiki.

W witrynie możemy wyszukiwać interesujące nas ikony, jak i przeglądać przygotowane zestawy. Na stronie startowej znajdziemy polecane zestawy, zarówno darmowe, jak i płatne. Ikony zostały podzielone na kategorie, które możemy swobodnie przeglądać. Ale Iconfinder to nie tylko ikony.

Serwis zachęca grafików do przyłączenia się do ich projektu. Dodawanie swoich własnych ikon jest bardzo proste. Odbywa się metodą drag and drop. Wystarczy chwycić swoje grafiki i upuścić je na stronie. Wystarczy dodać tagi, a Twoje ikony są gotowe, by zostać ściągnięte i dać ci zarobić. Oznacza to, że każdy może zostać designerem. Miliony osób codziennie korzystają z Iconfindera. W ten sposób można łatwo zostać zauważonym i rozpocząć karierę. System wypłat też jest bardzo prosty – twórca dostaje 70%, pozostałe 30% otrzymuje firma. Dodatkowo, serwis oferuje specjalne narzędzia dla autorów. Jedyne, czym muszą się martwić, to dodawanie dobrej jakości ikon, zespół Iconfindera zajmuje się resztą.

Jeśli nie możesz znaleźć grafik, które by Ci odpowiadały, możesz poprosić o dedykowany projekt. Możesz być pewnym, że obsłużą Cię najlepsi designerzy. Zgłoszenie odbywa się poprzez formularz Google. Proces jest szybki,a jeśli efekt będzie niezadowalający, Iconfinder gwarantuje zwrot pieniędzy. Średnia cena za specjalnie utworzoną ikonę waha się pomiędzy 60 a 125 dolarów.

Jeśli zależy Ci na sprawnej integracji ikon ze swoim produktem, możesz skorzystać z dedykowanego API. Możemy wypróbować jego możliwości w 14-dniowej wersji trial. Zalet korzystania z tego rozwiązania jest wiele. Po pierwsze, otrzymujemy natychmiastowy dostęp do ponad miliona ikon premium. Po drugie, serwis gwarantuje prostą i łatwą w dostosowaniu integrację. Po trzecie, uzyskujesz wsparcie techniczne oraz dla klienta. W razie pytań lub wątpliwości można zadzwonić lub napisać maila. Dostępna jest też szeroka dokumentacja. Dużą zaletą API jest rozliczanie się na podstawie ikon premium, które były używane w ciągu ostatniego miesiąca.

Dla osób potrzebujących więcej, dostępne są dwa płatne pakiety, które różnią się ilością pobrań. Starter gwarantuje 25 ściągnięć na miesiąc, natomiast Unlimited nie posiada żadnych ograniczeń. Iconfinder Pro to jednak o wiele więcej niż tylko więcej pobrań premium. Co jest ważne, otrzymujesz licencję na wykorzystanie komercyjne. Dzięki temu możesz użyć ikon w swojej aplikacji, stronie, prezentacji czy w projekcie dla klienta. Z pakietem Pro możesz być pewny, że 70% tego, co płacisz, wędruje do twórców ikon. Dodatkowo otrzymujesz możliwość ściągnięcia ikon w formacie AI i CSH. Warto pamiętać, że wszystkie ikony, które ściągnąłeś, możesz swobodnie używać, nawet jeśli Twoja subskrypcja wygaśnie.

Iconfinder zapewnia też szerokie wsparcie techniczne. To dostępne online przedstawione jest w formie FAQ. W prosty sposób możesz otrzymać informacje dotyczące znajdowania ikon, pozyskiwania i pobierania, zarządzania kontem użytkownika, informacji o licencjach, problemach z serwisem lub API, a nawet przewodnik dla udziałowców. Najczęściej wyszukiwane problemy widoczne są od razu, możemy też rozwinąć tematy z danego działu lub użyć wyszukiwarki. Możemy być pewni, że podczas korzystania z serwisu nie zostaniemy sam na sam z wszystkimi wątpliwościami i znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Dlaczego warto używać ikon na naszej stronie internetowej? Powodów jest wiele. Jednym z nich jest podsumowanie swojego tekstu za pomocą obrazka. Świetnie sprawdzają się razem ze zrzutami ekranu. Ikony przyciągają uwagę osoby czytającej. Pomagają też budować przejrzystość – świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju podsumowaniach czy skrótach. Są o wiele bardziej charakterystyczne niż powszechnie używane punktacje. W skrócie, ikony sprawiają, że nasza strona jest bardziej atrakcyjna i przejrzysta.

Jeśli szukasz przyjemnych dla oka ikon o różnorodnej tematyce, skorzystaj z Iconfindera. Serwis bardzo dynamicznie się rozwija, oferując owocną współpracę zarówno osobom ściągającym grafiki, jak i dla twórców. Szerokie opcje współpracy i ciekawe opcje Pro powodują, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób na korzystanie z serwisu. Iconfinder to doskonały sposób, by ulepszyć szatę graficzną naszej strony.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA