Ruzzit

Lubisz wiedzieć, co się dzieje w sieci? A może potrzebujesz inspiracji i chcesz wiedzieć, co jest teraz popularne? A może chcesz sprzedać coś za pomocą nowoczesnej reklamy, które będzie aspirować do wirusowego filmiku? Powodów, by korzystać z Ruzzit jest wiele.

Samo słowo „Ruzz” zostało stworzone przez twórców projektu. Jest połączeniem słów „buzz” - co oznacza coś, co ekscytuje i się podoba – oraz potrzebę dzielenia się. Oznacza ono link, który pojawia się w tym systemie. Ruzzit to nic innego niż filtr wyłapujący virale w mediach społecznościowych. Automatycznie segreguje i wyświetla najczęściej udostępniane lub lubiane obecnie treści: video, artykuły czy linki. Strona prezentuje się skromnie, jednak jej możliwości są dość szerokie. Twórcy Ruzzit przypominają, że sami nie tworzą żadnego contentu, jedynie „zbierają” go z najpopularniejszych mediów społecznościowych. Ich algorytm przeczesuje kanały RSS, Facebooka, YouTube, popularne strony internetowe i wiele więcej. Ruzzit bierze pod uwagę tylko treści publiczne. Linki można też dodawać ręcznie, klikając przycisk. Dla każdego linku przez nich przetworzonego tworzą statystyki w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Zebrane przez narzędzie treści możesz przeglądać według swoich własnych upodobań oraz kryteriów.

Żeby korzystać z Ruzzit, nie trzeba być zalogowanym. Na stronie głównej od razu możemy zobaczyć popularne treści. Jeśli klikniesz przycisk „ruzz it” bez logowania, zobaczysz statystyki dla danego linku oraz kto go dodał do serwisu. Jeśli Ty będziesz pierwszy, zostaniesz oznaczony jako anonimowy. Jeśli jednak korzystasz z serwisu jako zalogowany użytkownik,dostajesz dodatkowe możliwości. Kiedy dodasz link, zostanie on Twoim ekskluzywnym „Ruzzem”. Będzie w ten sposób wyświetlany na Twoim profilu. Informacja o tym będzie też widoczne koło linku. Jeśli treść została już dodana, odświeżysz jego statystyki.

Jakie informacje można zobaczyć w serwisie? Zostały one podzielone na dwie kategorie. Pierwsza to „Social statistics”. Zawiera się w nim liczba udostępnień na Facebooku, Twitterze, polubień na LinkedIn, przypięć na Pintereście, plusów na Google+, obejrzeń i polubień na Youtube oraz kliknięć „ruzz it”. Natomiast „Total Shares & Likes” sumuje powyższe liczby z wyłączeniem danych z Youtube. Wszystkie statystyki są odświeżane średnio co godzinę każdego dnia.

Jeśli lubisz automatyzować różne procesy, Ruzz it jest na to przygotowane. Wystarczy napisać do nich e-maila by ustalić szczegóły. Dzięki temu serwis będzie automatycznie pobierać Twoje treści. Zapewnia też automatyczne rozpoznawanie typu treści.

Serwis jest dopiero rozbudowywany. Niestety, nie jest dostępna jeszcze aplikacja mobilna, jednak zespół Ruzzit zapewnia, że zostanie ona stworzona. Póki co, z narzędzia można korzystać tylko w języku angielskim i francuskim. Zespół na razie nie gwarantuje nagrody za odnalezienie błędu, jednak naprawiają wszystkie zaraportowane uchybienia. Jest też bardzo otwarty na wszystkie sugestie i informacje zwrotne.

Korzystanie z Ruzzit jest bardzo proste. Dzięki znalezionym tu treściom możesz szybko zobaczyć, co dzieje się w internecie i jakie są bieżące trendy. Łatwo widoczne statystyki informują nas o tym, na jakiej platformie dana treść zdobywa największą popularność. Piosenki czy ciekawe artykuły – znajdziesz tu wszystko.

Badanie trendów ma też ogromną zaletę marketingową. Dzięki temu wiesz, co interesuje Twoich odbiorców. Możesz dostosować swoją kampanię do obecnych trendów. Korzystając z Ruzzit możesz znaleźć wspólny język ze swoimi odbiorcami. W szybki sposób znajdziesz inspirację wśród najpopularniejszych twórców. Możesz też sprawdzić, jak prezentujesz się na tle konkurencji i co możesz poprawić, by piąć się po drabinie popularności.

Ruzzit to narzędzie obowiązkowe dla każdej osoby, która lubi lub powinna wiedzieć, co się dzieje w sieci. Prostota obsługi połączona z istotnymi statystykami daje nam pełen wgląd w to, co jest ważne w social media. Na stronie znajdziesz niezliczone inspiracje czy po prostu ciekawostki. Warto wyczekiwać na rozwój projektu, gdyż Ruzzit jest dopiero w fazie beta. Aplikacja mobilna na pewno zwiększy popularność platformy. Jeśli szukasz inspiracji dla swoich działań social media lub content marketingowych, sprawdź Ruzzit – znajdź najlepsze treści w jednym miejscu. Kto wie, może Twój też kiedyś się znajdzie wśród najlepszych?

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA