Paper.li - własna internetowa gazeta

Ilość w informacji w internecie jest ogromna. Można z nich zrobić niejedną gazetę. Właśnie do takiego wniosku doszli autorzy szwajcarskiego projektu Paper.li. Od teraz możesz tworzyć własny dziennik lub czytać te już stworzone przez innych użytkowników.

System jest bardzo obszerny. Na ich stronie można znaleźć informację na temat automatycznego przetwarzania ponad 250 milionów postów w mediach społecznościowych, także analizy ponad 25 milionów artykułów. Dzięki temu narzędziu znalezienie popularnego i dobrego contentu powinno być łatwe. Paper.li upraszcza także publikowanie interesujących treści w mediach społecznościowych.

Narzędzie jest bardzo sprytne. Automatyzuje proces szukania contentu i interesujących tematów. Można też używać swoich własnych źródeł. Dodatkowo można je posegregować według ważności oraz filtrować zgodnie z naszymi upodobaniami. Wszystko jest pod kontrolą użytkownika. Za pomocą Paper.li możemy zbierać informacje z Twittera, Youtube'a, Facebooka, Google+, RSS oraz z każdego innego kanału, na którym pojawiają się ciekawe treści.

Koncepcja gazety elektronicznej dąży do tego, żeby można ją było w pełni spersonalizować. Dostarczaj osobom, które Cię obserwują, świeży i odpowiedni content tak często, jak tego chcesz. Możesz dostosować język swoich czytelników czy tematy, jakie mają się pojawiać. Twoja gazeta może wyglądać jak tylko chcesz – możesz także dodać swój własny branding. Paper.li umożliwia także stworzenie swojej własnej kampanii reklamowej i na niej zarabiać.

Serwis dostarcza szerokie możliwości odnośnie promocji. Możesz poszerzyć grono swoich odbiorców oraz promować swój biznes. W tym celu zostały przygotowane specjalne narzędzia. Masz możliwość połączenia swojego konta z Twitterem, Facebookiem czy LinkedIn. Umożliwia tworzenie newslettera, a nawet za jego pomocą publikować na blogu czy stronie internetowej. Paper.li został stworzony by pomagać Ci w Twoich kontaktach biznesowych: zarówno z klientami, jak i partnerami. Za jego pomocą można rozkręcić swoją firmę.

Dużą zaletą serwisu jest to, że Twoja gazeta wygląda dobrze na wielu różnych urządzeniach. To nie wszystko – do dyspozycji mamy wiele różnych narzędzi. Możesz dokładnie zaplanować swoje publikacje. Twoi czytelnicy mogą skorzystać z opcji cyfrowej prenumeraty – subskrypcji. Dzięki temu będą dostawać na skrzynkę mailową informację o Twoim nowym wydaniu. Podłączenie do Twittera umożliwia automatyczne informowanie o nowym wydaniu za pomocą wpisu. Żeby ułatwić Ci zbieranie contentu, możesz użyć wtyczki służącej do zapisywanie zakładek. Gdy znajdziesz coś, co Cię zainteresuje, możesz w szybki sposób zapisać to do swojej gazety. Paper.li udostępnia też możliwość dodawania notek edytorskich. Dzięki temu masz możliwość przekazywania informacji o sobie, swojej firmie, pasjach i formach kontaktu. Wygląd Twojej gazety zależy tylko od Ciebie – sam ustalasz kolory, obrazki czy logo. Twój dziennik możesz umieścić na swojej stronie za pomocą zaledwie kilku linijek kodu. Paper.li dostarcza także statystyki – wizyty, zaproszenia, subskrybentów i wiele więcej.

Z serwisu można korzystać za pomocą nowego konta lub podłączają się za pomocą Twittera czy Facebooka. Od razu mamy możliwość przeglądania gazet innych użytkowników albo stworzenia swojego własnego wydania. Jeśli zalogujemy się za pomocą Twittera, od razu mamy dostęp do dzienników tworzonych przez osoby, które tam obserwujemy. Samo tworzenie gazety zostało uproszczone do minimum. Wystarczy kliknąć przycisk „Start your paper”, dodać nazwę gazety i częstotliwość jej wydawania, a następnie źródła, z których będziemy czerpać artykuły. W ten sposób otrzymujemy najprostsze wydanie. Jeśli jednak chcemy czegoś więcej, całą gazetę możemy dowolnie dostosować.

Paper.li to ciekawe narzędzie, za którego pomocą możemy w ciekawy i niebanalny sposób dotrzeć do naszych klientów lub partnerów biznesowych. Kiedyś, wydawanie swojej własnej, firmowej gazety łączyło się z prestiżem i wymagało dużo nakładu. Obecnie zostało to uproszczone. Wydania cyfrowe cieszą się naprawdę dużą popularnością, a ich wypuszczenie nie pochłania dużo pieniędzy. Korzystanie z serwisu jest przyjemne, a zbieranie ciekawych treści uproszczone i łatwe do dostosowania. Dostarcz swoim klientom najlepszy content – zacznij wydawać swoją własną gazetę.

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA