Wypas owiec w Bieszczadach czyli o wypasie owiec gdzie podważamy content is king. (Opinie o SEO)

Witajcie!

Jakiś czas temu słynna już fraza ,,wypas owiec w Bieszczadach" robiła furorę. Do walki o podjum najlepszych w wyzwaniu rzuconym przez SEOPARTY stanął także YouBoost. Nie byli byśmy sobą, gdybyśmy nie postanowili czegoś udowodnić:) 

Całość wyników macie tutaj: 

 http://seoparty.net/wypas-owiec-case-black-hat-seo/

Dlaczego szczycimy się takimi wynikami?? I co w nich takiego dziwnego? Od, że jesteśmy w TOP 10 najlepszych. Ale nie mając contentu na stronie:

http://www.youboost.pl/tags/wypas-owiec-w-bieszczadach

Na stronie został zamieszczony tylko tytuł i stopka oraz nasze opinie. Praktycznie nic powiązanego z wypasem owiec w Bieszczadach. DA, 10 więc sama strona nie wypozycjonuje się przy tak niskim współczynniku. Na zdjęciu widać też, że ilość porzuceń, czyli czas utrzymania na stronie nie ma nic do pozycjonowania. Wielu zarzucało nam ukrywanie linków. W GSC nie mamy wykazanego ani jednego linku do tej strony. To jest pierwszy, który powstał. (Oczywiście, jeśli będzie duży nacisk,  pokażemy wykaz kawałka naszego GSC. Wychodzi na to, że content is not King. A całe to gadanie o SEO nie wiele znaczy. I jest to prawda. Serwery mamy na KEI. Dobre sąsiedztwo. Co ciekawsze po opublikowaniu wpisu z seoparty, poczęstowano nas dużą dawką zła. Jednak złye linki już odpięliśmy. 

Jak widać, top 10 bez zachowania podstaw SEO można osiągnąć w ładnym stylu. No dobra, w adresie url mamy ,,wypas owiec w Bieszczadach". Tak, więc tutaj zachowaliśmy jedną jedyną rzecz z SEO. 

Bardzo mocno ciekawi mnie, co ma do powiedzenia branża SEO.

Wszystkim uczestnikom, którzy wyszli ponad top 10 serdecznie gratulujemy i zapraszamy do rywalizacji, gdzie obiecujemy już wsiąść udział na poważnie.

Obiecujemy kiedyś zdradzić naszą metodę jak to zrobiliśmy. Pamiętajcie, że o ile fraza była łatwa. To, gdy pozycjonuje, się na nią 20 różnych firm oraz specjaliści, którzy, na co dzień zajmują się pozycjonowaniem, to nie było łatwo bez zachowania podstaw SEO:)

 

A teraz popis stackowania słowem kluczowym, którym jest wypas owiec:

Wypas owiec w Bieszczadach, to nie to samo, co wypas owiec. Ale jednak wszyscy wystartowali jak widać na wypas owies w Bieszczadach. Co pokazuje jak bardzo trudną obecnie frazą jest wypas owiec w Bieszczadach. W sumie zastanawia mnie czy nie pojechać i zobaczyć jak wygląda wypas owiec w Bieszczadach na żywo. Taki wypas owiec to musi być bardzo wypasiona praca. Leżysz sobie i odpoczywasz w owce się wypasają. Do tego dobra flaszeczka i owce w Bieszczadach same się wypasają pilnowane przez psa. No i pamiętajcie w życiu nie tak łatwo zadbać o stado. Popatrzcie na Xann Tomasza Wieliczko. Za stado uznamy użytkowników SWLa. Tutaj Tomaszu damy Ci radę. Użytkownicy nie bali by się używać SWL gdyby wasz suport był zdecydowanie lepszy. A nie marnej, jakości PDF. Odpowiedzialność, za stado (użytkowników SWLa), spoczywa na pasterzu. Czyli właścicielowi projektu. Czy opiekunowi. Ja takich nie znalazłem. Co psuje Ci stanowczo opinię. No, bo SWL jest bronią dla owiec obosieczną. Powiedzmy, że przywalą dobrymi linkami. No jest ok., Ale jak wiesz SWL e-weblink dla nowych owiec się nie nadaje. Tylko dla doświadczonych. Wielomiesięcznie wypasanych owiec po SWL. Te wiedzą już, jakie linki są dobre a jakie złe.
 

Wypas owiec w Bieszczadach z frazy prostej, stał się frazą ekstremalnie trudną. Chociaż dalej, to nie fraza w typu Forex czy SEO. Ale jednak wypas owiec, pozostanie na wiele lat w pamięci każdego pozycjonera. Mam nadzieję, że w tym roku dowiemy się o nowych zawodach.

Branży SEO, życzymy klientów z najwyższej półki 10 k+. A wam drodzy użytkownicy, samych najlepszych wyborów przy dobieraniu firmy pozycjonującej.

 

 

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA