Coś dla Singli

Coś dla singli

Miłość, uczucie, motyle w brzuchu, prawdziwe ciepło i coś niesamowicie intymnego to dla wielu z Was, dla singli, może być mit. Świetny motyw do tasiemca z TV. „M jak Miłość” by się świetnie nadało, prawda? Nie wierzycie w to, co dawniej tak bardzo było oczywiste.

W czasach totalnego konsumpcjonizmu, w czasach sieci, anonimowych kontaktów, braku relacji „face to face”, w przestrzeni nie realnej, a wirtualnej coraz bardziej brniecie w nieprawdziwą teorię, ze miłości nie ma. Zwłaszcza, gdy się parę razy taki singiel na „miłości” przejechał. Wtedy już nie uwierzysz, że jest jeszcze szansa dla singla, prawda? No, ale nawet logika podpowiada inaczej – przecież nie można przez pryzmat kilku nieudanych relacji oceniać wszystkich przyszłych, bo przecież jedna z drugą ma tyle wspólnego, co Casanova z treserem fok.

STOP !!!

Czas najwyższy rozejrzeć się trochę i poszukać, czy jest coś dla singli, co rzeczywiście da szansę zmiany myślenia, ale i, a może przede wszystkim, zmiany statusu z „wolny” na „szczęśliwie zajęty”. Przekopaliśmy tony internetów i innych mediów. Propozycji rzeczywiście dla singli jest sporo. Tylko, że albo to wszystko wirtualne albo same imprezy. I jak tu przywrócić wiarę w prawdziwą miłość?

W końcu znaleźliśmy odpowiednią propozycję, która daje wszystko, co potrzeba – Slow Dating. O szybkich randkach słyszeliśmy, ale „wolne randki”? Czy tam ma być ukryta miłość, ta prawdziwa, wyśniona i wyjątkowa? Czy tam pokażą nam, że istnieje? Sceptycznie podchodzimy do tego wynalazku, no ale w końcu sami szukaliśmy miłości w XXI wieku, więc nie ma się co zjeżać. Zobaczymy czy uda się znaleźć miłość. Po Slow Dating szanse są znacznie większe - przynajmniej tak twierdzą organizatorzy dość specyficznych wydarzeń – warsztatów dla singli „Zakochajmy Polskę – jak znaleźć wymarzonego partnera”. Można by rzec, że to kolejny niepotrzebny wynalazek, jednak... Obejrzenie dziesiątek opinii osób, które to szkolenie ukończyły, zmienia nasze zdanie. Te warsztaty to strzał w „10” - zgodnie twierdzą wszyscy single, którzy tam byli, nie tylko na piśmie, ale również przed kamerą. Trzeba pewnie samemu się przekonać.

„Wspaniała atmosfera, świetni prelegenci, dzięki takiej dawce energii po szkoleniu można wszystko…” - pisze 32-letnia instruktorka jogi.

„Na co dzień spotykam bardzo dużo singli. Wiele z tych osób czeka na poznanie kogoś i… właśnie, oprócz czekania nie robi prawie nic!” - słowa organizatorki Speed Datingu.

„Idealne szkolenie dla osób które potrzebują wsparcia w podjęciu kroku do znalezienia swojej drugiej połówki. Zachęca do zmiany nastawienia i spojrzenia na swoje życie pod innym kątem.” - to już słowa 28-letniego programisty z Poznania.

Jak najbardziej „zakochajmy” to w tym wypadku dobre wyrażenie.

Dlaczego?

Otóż jak to w jednym filmie pięknie powiedziała bohaterka: „chcę kochać i być kochaną, bo miłość to dawanie i także odbiór od drugiej osoby tej cudownej energii”.

Dlatego właśnie to szansa na zmianę dla singli, na coś nowego. Może komuś poszczęści się i pozna kogoś dla siebie już na samym szkoleniu. Jednej parze już się to udało. Bezpośrednia relacja samej szczęśliwej „posiadaczki” własnego faceta została przez nią szczegółowo opisana na: http://zakochajmypolske.pl/2016/03/23/jak-sie-zakochac/

Organizatorzy zapraszają co dwa tygodnie na nowe spotkanie, za każdym razem w innym mieście. Wychodzi z tego, że spotkania są tylko raz w roku w danym mieście, rzadko częściej, dlatego nie można zmarnować szansy. Niektóre osoby przejeżdżają pół Polski, by być na „Zakochajmy Polskę”. Zdecydowanie coś w tym musi być.

Na czym polega sukces? Na profesjonalnych, entuzjastycznych trenerach? Na świetnej atmosferze, spotkań? Na głównej idei i przesłaniu? Na wiedzy, której nie znajdzie się w książkach? Zapewne wszystko po trochu. Ale skoro to dla singli, to i single muszą sami sprawdzić.

Zwłaszcza, że dla singli to może być duża szansa. Z szukaniem partnera jak z zarabianiem pieniędzy. Można długo i ciężko pracować i niewiele zarobić. A jak się pozna odpowiednie metody – zupełnie się zmienia wszystko.

Zresztą – sami oceńcie na stronie www.ZakochajmyPolske.pl

youboost logo
Poznaj nas. Zaprzyjaźnij się z nami. Wykreuj przy naszej pomocy swój własny sukces.
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
KONTAKT
533 525 168
ZOBACZ NASZE PROFILE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA